Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2016-11-19 19:3040 zł

35 Ciechanowskie Spotkania z Bluesem
19 listopada 2016 roku, godz. 19.30.sala widowiskowa PCKiSz.
( tzw "Dołek" aktualnie jest w remoncie)
Bilet: 40 zł / kasa kina.

W tej jubileuszowej edycji udział wezmą:


Khalif Wailin Walter (USA). To amerykański gitarzysta, wokalista i kompozytor. Swoją muzykę określa "boogie blues". Przez wiele lat mieszkał w Chicago, gdzie ukończył studia na Roosevelt University (na wydziałach: jazzowym i historycznym - specjalność "historia afroamerykańska"). Jako gitarzysta wzoruje się na wielkich bluesmanach, jak Freddie King, Albert King, czy Albert Collins.

James B. & Friends - to sześciu polskich muzyków i wokalista James Brierley z Manchesteru, który obecnie mieszka w Polsce. Zespół wystąpił w Must Be The Music 11, gdzie dostał ocenę 4 razy Tak, a Kora określiła grupę ,,Cud z Sochocina" oraz ,, Debeściaki". Warto odnotować koncerty w Warszawie, oraz na Suwałki Blues Festiwal. 

Blues Junkers - został założony w Warszawie, w grudniu 2014 roku. Nazwa zespołu ma wyrażać silne uzależnienie członków zespołu od starej amerykańskiej muzyki: bluesa, rhytm’n’bluesa, boogie woogie i soulu.

MarGaj - to nowy projekt blues rockowy ciechanowskich i mławskich muzyków.


zobacz galerię  


  wstecz