Wręczenie nagród w Konkursie „Pisanki, Kraszanki, Palmy”

  • Dodano przez

W piątek, 23 kwietnia odbyło się uroczyste wręczenie nagród Laureatom Konkursu Plastycznego “Pisanki, Kraszanki, Palmy”.


Protokół:

Jury w składzie:

Małgorzata Milewska – przewodnicząca, kierownik Działu Kultury i Sztuki w PCKiSz

Monika Chmielewska – instruktor w PCKiSz

Martyna Kuchta – instruktor w PCKiSz

zdecydowało o przyznaniu równorzędnych nagród:

Niedługo poinformujemy o wręczeniu nagród ! Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!


W kategorii Pisanki:

Hanna Kopka – Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie   

Zuzanna Wrońska – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Oliwia Chrobocińska – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Grupa „Uszatki” – Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Mieszko Niski – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Juliusz Miłosz Szelągowski – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Julia Nikola Suchecka – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Antonina Merle – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Wiktoria Gadomska – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Stanisław Liszewski – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Urszula Kowalewska – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Marcel Świderski  – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Julian Gołębiewski – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Mikołaj Pilitowski – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Lilianna Bralczyk – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Aleksander Bayer – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Laura Kołakowska – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Jakub Duczmalewski – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Ciechanowie

Przemek Piskorski – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie

Ignacy Żmijewski – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie

Franciszek Przybysz – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie

Mateusz Włodowski – Przedszkole – Szkoła Podstawowa w Opinogórze

Aleksander Kuś – Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie

Lena ChrobocińskaSzkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie

Kl. Ob – Szkoła Podstawowa TWP

Grupa świetlica – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Wiktoria Wiśniewska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Maciej Wiśniewski – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Maja Dymkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Zuzanna Iwaszko – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Małgosia Pilzak –  Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Wiktor Rudnicki – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Mateusz Sadowski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Patrycja Wyszczelska – Szkoła Podstawowa w Sońsku

Maja Witkowska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Emilia Kurowska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Antoni Antczak – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie


W kategorii Palmy:

Kornelia Piotrowska (5 lat), Adrian Kijewski (kl. 7), Julia Kijewska (kl. 6), Julia Piotrowska (kl. 2), Klaudia Piotrowska (kl. 2) – Szkoła Podstawowa w Grudusku

Emil Krajewski – Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Gumowie

Wiktoria Wiśniewska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Julia Kwapisz – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie


W kategorii Kartki:

Karol Kwasiborski – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie

Kajetan Szmigielski –  Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie

Alicja Włodarska – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie

Gr. Krasnala Śmieszka – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie

Emil Krajewski – Oddział Przedszkolny – Szkoła Podstawowa w Gumowie

Nadia Łebkowska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Emila Kurowska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Mateusz Stando – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Mariusz Kleniewski – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Paulina Pawłowska – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Róża Pikus – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Agata Kubiak – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie