Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Drugi dzień Jubileuszu (23 lipca) rozpoczął sie o godz. 15.00, pierwszą częścią warsztatów bębniarskich prowadzonych przez znanego ciechanowskiego perkusistę - Macieja Ostromeckiego. Ze sceny dobiegały róĹźne rytmy od jazzu do latiny.

O godz. 17.00, w Galerii im Bolesława Biegasa, odbył się Wieczór literacki połączony z XX Spotkaniem z Książką w Galerii. Gościem był ciechanowanin - Robert Ostaszewski, który promował swoją książkę "Zginę bez ciebie". Następnym punktem wieczoru była Noc Poetów, gdzie swoje wiersze czytali m. in. dr Teresa Kaczorowska, Piotr Szczepański, Marianna Olkowska czy Stanisław Kęsik. Goście mieli równieĹź przyjemność wysłuchać koncertu Wojciecha Gęsickiego.

Wieczorem, w Małym Kinie "Łydynia" rozpoczął się trwający 50 godzin Maraton Filmowy, który zapoczątkował niemy film z Polą Negri w roli głównej "Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów". Muzykę do filmu wykonali na Ĺźywo członkowie zespołu "Czerwie Band".

 
  wstecz