Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W środę, 29 maja 2019 r., w Kawiarni Artystycznej PCKisz, po raz kolejny pracownicy, działacze, twórcy kultury obchodzili swoje święto - DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY I DRUKARZA

Uroczystość otworzyła Dyrektor PCKiSz dr Teresa Kaczorowska, która powitała przybyłych i w kilku słowach podsumowała ostani okres działalności PCKiSz. W imieniu Starostwa Powiatowego (organu prowadzącego) głos zabrał Wicestarosta Stanisław Kęsik, który podziękował działaczom kultury za wkład pracy w rozwój kultury na terenie powiatu ciechanowskiego i przekazał listy gratulacyjne kilku działaczom. A byli to: Edyta Bojkowska Kolak, Małgorzata Milewska, Andrzej Liszewski, Jerzy Ratowski, Grzegorz Chodkiewicz. Na spotkaniu obecni byli takĹźe Poseł na Sejm RP - Robert Kołakowski oraz Kierownik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego - Marek Marcinkowski.

Spotkanie uświetnił recital barda z Warszawy - Kuby Michalskiego.

foto: Jerzy Ratowski, Kazik Kosmala
  wstecz