Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Dziewiątego dnia Jubileuszu (30 lipca) zaprosiliśmy na koncert zespół MORPHO, w którym frontmanem jest Mariusz Ząbkowski (DĹźaga) ciechanowianin, po raz pierwszy w nowym wydaniu – ze swoim zespołem i własnym wyrazem artystycznym.
Był to pierwszy koncert promujący premierową płytę zespołu Morpho „Retrybucja”. Oprócz utworów z w/w płyty publiczność usłyszła wiele coverów m.in. Depeche Mode. Oprócz Mariusza zespół tworzą: Hef (Wojciech Trusewicz) – guitar, Marlen (Marlena Rutkowska) – bass, Hiena (Anna Tryskuć) - dj.

Bespośrednio po koncercie w Kawiarni Artystycznej odbyło sie spotkanie z aktorem Lesławem Ĺťurkiem, który w filmie "Mała Moskwa" grał rolę porucznika Michała Janickiego. Aktor odpowiadał na wiele pytań dotyczacych jego kariery artystycznej. Spotkanie poprowadził Marek Ĺťbikowski, redaktor Tygodnika Ciechanowskiego. Ostatnim punktem programu była projekcja w/w filmu.
  wstecz