Przejdź do treści

Gala Serc

Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku- Gala Serc, zawodowo poprowadzona przez Małgorzatę Milewską i Macieja Orłosia.

Była to niezwykła okazja do podziękowań tym, którzy pomagali nam podczas pandemii, szczególnie w pierwszych miesiącach jej trwania. Starosta Ciechanowski Joanna Potocka-Rak wraz z Marszałkiem Województwa Mazowieckiego Panem Adamem Struzikiem wręczyli wyróżnionym statuetki w kształcie serca, a przekazane zostały:

– Służbie zdrowia
– Służbom mundurowym
– Instytucjom Publicznym
– Przedsiębiorcom
– Osobom Publicznym i Organizacjom Pozarządowym
– Osobom Prywatnym

Nie były to jedyne wyróżnienia wręczone podczas Gali!

Tytuł Zasłużonego dla Powiatu Ciechanowskiego otrzymał Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik.

Pani Starosta Joanna Potocka-Rak wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Sławomirem Morawskim i Członkami Zarządu, mieli ogromną przyjemność przekazania tytułu na ręce Pana Marszałka podczas tej wyjątkowej uroczystości.

Medal Pro Masovia za zasługi i całokształt działań na rzecz województwa mazowieckiego z Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika otrzymała Starosta Joanna Potocka-Rak, która od 19 lat pracuje i działa na Mazowszu, w szczególności w Powiecie Ciechanowskim.

Tradycją Gali były występy młodych artystów, którzy prezentowali swoje muzyczne, taneczne i wokalne umiejętności. Również tym razem była do tego okazja.

Kaja Grzelak, Ala Kaszubowska, Hubert Lubecki, Damian Goszczycki, Kuba Jeskie i Stanisław Bronowski zaśpiewali wspólnie piosenkę „Nauczmy się żyć obok siebie” oraz „Bo jak nie my to kto”. Na scenie towarzyszyła im Danuta Błażejczyk.

W drugiej części Gali odbył się piękny koncert w wykonaniu Danuty Błażejczyk i Kamila Bijosia wraz z Orkiestrą pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego. Była to okazja do promocji płyty wydanej przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie. Była to też pierwsza okazja do wysłuchania tych utworów na żywo. Płytę można było nabyć podczas przerwy, z której cały dochód przeznaczony jest na wsparcie PCKiSz.

Gala Serca odbyła się 25 czerwca 2021r.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim wyróżnionym, do zobaczenia za rok!

foto: Roman Nadaj

Skip to content