Przejdź do treści

Honorowe Obywatelstwo Miasta Ciechanów nadano Ignacemu Gogolewskiemu

W poniedziałek 28 września miało miejsce niezwykłe w swoim rodzaju wydarzenie W Sali widowiskowej odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Ciechanów, prowadzona przez Przewodniczącego Krzysztofa Leszczyńskiego , podczas której Honorowe Obywatelstwo Miasta Ciechanów nadano Ignacemu Gogolewskiemu. Aktor, reżyser i scenarzysta pochodzący z Ciechanowa pojawił się osobiście, by odebrać medal wręczony przez Zastępcę Prezydenta Ciechanowa Iwonę Kowalczuk.

Gratulacje składali: Zarząd Powiatu Ciechanowskiego Joanna Potocka – Rak i Stanisław Kęsik , W imieniu Marszałka Województwa Mazowieckiego Elżbieta Szymanik i Rafał Woźnowski,. Dyrektor PCKiSz Anna Smolińska. Wydarzenie uświetniły występy młodych artystów Alicja Stypik, Basia Kolak, Kamil Szczyglak oraz Tomasz Wóltański .

W Galerii im. B. Biegasa goście mogli obejrzeć wystawę poświęconą Ignacemu Gogolewskiemu na której znajdują się fotografie oraz kadry z filmów, w których zagrał .

Serdecznie podziękowania kierujemy do Szkółki Drzew i Kwiatów Ozdobnych J.B. Szmit z Pęchcina k.Ciechanowa za wspaniałą dekorację kwiatową.


Skip to content