Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

I Powiatowy Konkurs Piosenki Legionowej i Patriotycznej Ku Niepodległej

A A A


2018-03-19 10:00

I Powiatowy Konkurs Piosenki Legionowej i Patriotycznej  w Ciechanowie „Ku Niepodległej”

Przypadająca w tym roku 100. rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości to niewątpliwa okazja, aby przypomnieć ten jeden z najważniejszych momentów dziejów naszego kraju i zaangażować młode pokolenia, m.in. do śpiewania patriotycznych pieśni. Organizatorami konkursu są: PCKiSz oraz Związek Piłsudczyków RP Towarzystwo Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie. Jest on skierowany do uczniów klas gimnazjalnych i średnich, a także do osób dorosłych. Odbędzie się dokładnie w Dniu Imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego, wraz z Galą wręczenia nagród i Koncertem Gwiazd. Laureaci (w wieku od 16 lat) będą mogli następnie startować w II Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Legionowej w Zielonce, 12 – 13 maja 2018 r. 

W programie:

- godz. 8.00-10.00 –  Przyjazd, zgłoszenia uczestników do konkursu 

/Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie, ul. Strażacka 5/

- godz. 10.00-12.00 – Przesłuchania konkursowe

- godz. 13.00-15.00 – Wręczenie nagród zwycięzcom Konkursu, Koncert Galowy w wykonaniu laureatów oraz Gwiazd: Wojciecha Bardowskie-go i Magdaleny  Tunkiewicz

 

Sala widowiskowa PCKiSz, ul. Strażacka 5

wstęp wolny!

 

"Projekt realizowany w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości"


zobacz galerię  


  wstecz