Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

 

Ciechanów po raz czwarty

 

W sobotę, 27 kwietnia 2019 r., PCKiSz przy wsparciu Klubu Szaradzistów „Neptun” z Gdańska zorganizowali IV Ogólnopolskie Szaradziarskie Mistrzostwa Ciechanowa, w których wzięło udział 31 amatorów rozwiązywania krzyĹźówek. Zawody składały się z dwóch rund po 70 minut, w których moĹźna było zdobyć łącznie 150 pkt (80 + 70). Autorem zadań był Grzegorz CHOMICZ. W zestawie znajdowały się dodatkowo 2 zadania z Mistrzostw Wrocławia, które odbywały się w tym samym czasie.

Zwyciężył Maciej Gąska z Warszawy (zdobywając 145 pkt), drugie miejsce zajął Stanisław Wójtowicz z Prac DuĹźych (141), a trzecie – Jerzy Dymek z Olsztyna (134). Zwycięzcy otrzymali nietypowe puchary wykonane artystycznie ze sklejki, a wszyscy uczestnicy mistrzostw – upominki.

Po raz kolejny, z inicjatywy Roberta Romanowskiego, w zawodach wzięli udział młodzi szaradziści: Sara i Igor Leszczyńscy z Grodziska Mazowieckiego, Milena Romanowska z Płocka i Piotr Guranowski z Pruszkowa. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami i upominkami.

 

PCKisz serdecznie dziękuje Starostwu Powiatowemu w Ciechanowie za upominki dla wszystkich uczestników i członków Klubu Szaradzistów "Neptun" z Gdańska.

Już teraz zapraszamy na przyszłoroczne Jubileuszowe mistrzostwa!

 

 WYNIKI:

  1. Maciej Gąska, Poniatowa - 76 + 69 = 145 pkt
  2. Stanisław Wójtowicz, Prace DuĹźe - 73 + 68 = 141
  3. Jerzy Dymek, Olsztyn - 70 + 64 = 134
  4. Przemysław Ketner, Józefów - 67 + 66 = 133
  5. Sławomir Koszelew, Ignatki - 63 + 69 = 132
  6. Anna Maria Ketner, Józefów - 58 + 65 = 123
  7. Piotr Łojewski, Poznań - 61 + 61 = 122
  8. Karolina Wierzbowska, Pruszków - 66 + 55 = 121
  9. Robert Romanowski, Płock - 55 + 56 = 111
  10. Małgorzata Antczak-Kęsy, Pyzdry - 57 + 50 = 107
  11. Andrzej Gołębiewski, Warszawa - 50 + 50 = 100
  12. Małgorzata Porowska, Płock - 44 + 54 = 98
  13. Aleksandra Stępień-Dąbrowska, Józefów - 52 + 46 = 98
  14. Michał Łojewski, Myślibórz - 47 + 47 = 94
  15. Dorota Wolska, Długi Kierz - 33 + 51 = 84
  16. Lilla Poncyliusz-Guranowska, Pruszków - 39 + 44 = 83
  17. Maciej Pac, Warszawa - 33 + 49 = 82
  18. Zygmunt Archacki, Ząbki - 35 + 44 = 79
  19. Elżbieta Grudzień, Elbląg - 34 + 39 = 73
  20. Barbara Bałka, Warszawa - 37 + 31 = 68
  21. Małgorzata Pączek, Gdańsk - 32 + 30 = 62
  22. Jerzy Nowak, Grodzisk Mazowiecki - 25 + 35 = 60
  23. Józef Archacki, Ząbki - 23 + 35 = 58
  24. Waldemar Zieleniewski, Białystok - 31 + 26 = 57
  25. Mirosława Panek, Sierakowice - 21 + 32 = 53
  26. Natalia Leszczyńska, Grodzisk Mazowiecki - 31 + 21 = 52
  27. Zdzisław Łoś, Zielonka - 21 + 26 = 47
  28. Andrzej Kowalewski, Ciechanów - 11 + 26 = 37
  29. Włodzimierz Bryliński, Warszawa - 16 + 17 = 33
  30. Alina Wierzbowska, Płock - 14 + 6 = 20
  31. Roman Ĺťmijewski, Ciechanów - 6 + 9 = 15

Foto: PCKiSz




  wstecz