Przejdź do treści

Film „Obietnica” po filmie spotkanie z Elizą Rycembel i Łukaszem Maciejewskim/ odbędzie się w innym terminie

Film ” Obietnica” – Oskarżony o zdradę nastolatek musi zdecydować, czy dotrzymać obietnicy złożonej swojej dziewczynie. Po filmie zapraszamy na spotkanie z Elizą Rycembel .

Zadebiutowała główną rolą w „Obietnicy” w reż. Anny Kazejak. Pomimo młodego wieku, zagrała w wielu znaczących filmach takich jak: „Carte Blanche” Jacka Lusińskiego, „Niewinne” Anne Fontaine, w musicalu „#Wszystko gra” Agnieszki Glińskiej, w krótkim metrażu „Milczenie Polskich Owiec” w reż. Macieja Stuhra, a także w filmach: „Nina” Olgi Chajdas (główna rola), „Ciemno, prawie noc” Borysa Lankosza, „Piłsudski” Michała Rosy, „Boże ciało” Jana Komasy.

W 2014 roku otrzymała Nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w filmie „Obietnica” na Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu, a w 2016 roku została laureatką „Talentów Trójki” w kategorii Film za „dojrzałość i prawdę w kreacjach aktorskich; za sprawdzenie się w bardzo wymagających rolach; za wyrazistą i ciekawą osobowość ekranową, za to wreszcie, że jest aktorskim odkryciem ostatnich lat”. „Za wybitną kreację w filmie NINA” została uhonorowana nagrodą podczas 33 Tarnowskiej Nagrody Filmowej a rola w filmie „Boże ciało” Jana Komasy przyniosła jej nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zagrała również w serialach takich jak; „1983” dla platformy Netflix w reż. Agnieszki Holland i Kasi Adamik, „Odwróceni”  „Belfer” oraz „Osiecka” w reż. Roberta Glińskiego i Michała Rosy, w którym gra główną rolę.

Spotkanie poprowadzi Łukasz Maciejewski

 

FILM I SPOTKANIE ZOSTANIE PRZENIESIONE NA INNY TERMIN !!!

Obietnica (2014) - Filmweb 

 

Spotkanie z Elizą Rycembel w MDK w Radomsku [ZDJĘCIA] | Radomsko Nasze Miasto

Data

mar 24 2021
Expired!

Czas

18:00

Etykiety

Film
Kategoria
Skip to content