Przejdź do treści

Maraton grozy w Kinie Łydynia

W sobotę 30 października o godz. 20.30 zapraszamy wszystkich miłośników filmów grozy na maraton tych właśnie filmów. Wyświetlone zostaną :

„AŻ DO ŚMIERCI” –  Zimowy wypad we dwoje za miasto zamienia się w dramatyczną walkę o przeżycie. Nie takiego poranka spodziewała się Emma (Megan Fox). Po romantycznym wieczorze ze swoim mężem w domku nad jeziorem, budzi się obok jego martwego ciała, a zamiast węzła małżeńskiego łączą ich teraz kajdanki. Na żałobę nie ma jednak czasu, bo to dopiero początek jej kłopotów… Oparty na scenariuszu z prestiżowej „Krwawej listy”, skupiającej najbardziej atrakcyjne projekty filmów grozy, szokujący i elektryzujący „Aż do śmierci”, to triumfalny powrót Megan Fox do horroru.

„PRODIGY. OPĘTANY” – Miles jako dziecko wykazuje niezwykłą inteligencję. Gdy kończy 8 lat, rodzice zauważają zmiany w jego zachowaniu i wzrost agresji.

„CANDYMAN” – Makabryczne historie o upiorze, którego można przywołać, patrząc w lustro i wypowiadając pięciokrotnie jego imię, nadal nie pozwalają mieszkańcom dzielnicy Cabrini-Green w Chicago spać spokojnie. Choć od ostatnich przerażających wydarzeń upłynęło wiele lat, a dzielnica zmieniła się nie do poznania, wśród mieszkańców starych blokowisk żywa jest pamięć o krwiożerczej zmorze. Ponurą tajemnicę Candymana pragnie odkryć również fotografik Anthony, który właśnie zamieszkał w okolicy ze swoją dziewczyną Brianną. Niezdrowa fascynacja monstrum przerodzi się w śmiertelnie niebezpieczną obsesję.

Bilety – 40zł/30 zł(ulgowy)

http://kino-lydynia.pl:8080/MSI/mvc/pl/details/324?sort=Flow&date=2021-10-30&dateStart=0

Data

paź 30 2021
Expired!

Czas

20:30

Etykiety

Film
Kategoria
Skip to content