Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

 KINO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W REPERTUARZE I GODZINACH PROJEKCJI !!!

 

Kino "Łydynia" w Ciechanowie mieści się w budynku Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki, ul. Strażacka 5. Posiada 386 miejsc siedzących. System dźwięku: DOLBY SURROUND. Filmy wyświetlane są w systemie 2D i 3D.

KASA KINA CZYNNA OD GODZ. 14.00 LUB PÓŁ GODZINY PRZED SEANSEM Z WYJĄTKIEM PONIEDZIAŁKÓW

Kino należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych

SEANSE W NASZYM KINIE WYŚWIETLANE SĄ NAWET DLA JEDNEGO WIDZA !!!

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie informuje, że bilety ulgowe do kina "Łydynia" przysługują uczniom, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji uprawniającej do zakupu takiego biletu.

Kinder Bueno zaprasza na Bueno Czwartki. A gdyby tak połączyć przyjemne z przyjemnym?

Do 31 sierpnia 2017 roku zapraszamy wszystkich na Bueno Czwartki. Bilet za 12 zł

Zbierz 3 opakowania batoników Kinder Bueno, przyjdź z nimi do kina i kup bilet za 12 zł na dowolny czwartkowy seans.

Aby nabyć bilet w promocyjnej cenie należy pozostawić w kasie kina 3 opakowania Kinder Bueno i okazać w telefonie SMS potwierdzający rejestrację.
Zaplanuj swój Bueno Czwartek na www.kinderbueno.pl. www.kinads.pl


ZAREZERWUJ BILET DO KINA PRZEZ INTERNET

W 2012 ROKU  CYFRYZACJA I MODERNIZACJA  KINA "ŁYDYNIA" JEST REALIZOWANA PRZY POMOCY FINANSOWEJ POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ W RAMACH PROGRAMÓW OPERACYJNYCH - CYFRYZACJA KIN I ROZWÓJ KIN.

DZIAŁALNOŚĆ DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO DOFINANSOWANA JEST W RAMACH PROGRAMU - EDUKACJA I UPOWSZECHNIANIE SZTUKI FILMOWEJ.

WSZYSTKIE W/W PROGRAMY DOFINANSOWANE SĄ TAKŻE PRZEZ STAROSTWO POWIATOWE W CIECHANOWIE.

W 2013 ROKU PCKISZ - KINO "ŁYDYNIA" BYŁO REALIZATOREM ZADANIA e-KINO W RAMACH PROGRAMU POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ - MODERNIZACJA KIN.

DZIĘKI DOFINANSOWANIU Z PISF URUCHOMIONO DRUGĄ SALĘ KINOWĄ

 

SEANSE W RAMACH DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO ORAZ CYKLU " W STARYM KINIE" SĄ DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW PISF W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO "EDUKACJA I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FILMOWEJ" ORAZ ZE ŚRODKÓW  STAROSTWA POWIATOWEGO W CIECHANOWIE  

PCKiSz w 2014roku było beneficjentem

Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu Operacyjnego -Edukacja i upowszechnianie Kultury Filmowej Priorytet III Filmowe Inicjatywy Lokalne zadanie "W dobrym kinie" oraz PISF i Filmoteki Narodowej programu organizacji przedsięwzięć upowszechniających kulturę filmową - wsparcie dyskusyjnych klubów filmowych.

PCKiSz w 2015roku  było beneficjentem

  Programu współpracy przy organizacji przedsięwzięć upowszechniających  kulturę filmową w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, realizowanego przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Filmoteki Narodowej.

 CYKLE FILMOWE: KINO SENIORA, KINO OSOBLIWOŚCI, KINO Z DOKUMENTEM, KINO KOBIET DOFINANSOWANO ZE SRODKÓW POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ I FILMOTEKI NARODOWEJ W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA UPOWSZECHNIAJĄCEGO KULTURĘ FILMOWĄ W SIECI KIN STUDYJNYCH I LOKALNYCH

DZIAŁALNOŚĆ DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO DOFINANSOWANA JEST PRZEZ POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ I FILMOTEKĘ NARODOWĄ W  RAMACH WSPIERANIA DYSKUSYJNYCH KLUBÓW FILMOWYCH. 

PCKiSz w 2016 roku było beneficjentem

I. Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach Programu :

1. Filmowe Inicjatywy Lokalne – zadanie: „Obchody 50-lecia Kina Łydynia”
2. Modernizacja Kin – „Uruchomienie drugiej sali kinowej Kina Łydynia”

II. Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Filmoteki Narodowej – zadanie: „Działalność DKF i Cykle filmowe”

 

PCKiSz w 2017 roku  było beneficjentem

  Programu współpracy przy organizacji przedsięwzięć upowszechniających  kulturę filmową w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego, realizowanego przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Filmoteki Narodowej.

 CYKLE FILMOWE: KINO SENIORA, STARE DOBRE KINO, KINO Z DOKUMENTEM, KINO KOBIET DOFINANSOWANO ZE SRODKÓW POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ I FILMOTEKI NARODOWEJ- INSTYTUTU AUDIOWIZUALNEGO W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA UPOWSZECHNIAJĄCEGO KULTURĘ FILMOWĄ W SIECI KIN STUDYJNYCH I LOKALNYCH

DZIAŁALNOŚĆ DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO DOFINANSOWANA JEST PRZEZ POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ I FILMOTEKĘ NARODOWĄ - INSTYTUTU AUDIOWIZUALNEGO W  RAMACH WSPIERANIA DYSKUSYJNYCH KLUBÓW FILMOWYCH. KAWIARENKA KINOWA JEST CZYNNA OD WTORKU DO NIEDZIELI W GODZINACH PRACY KINA "ŁYDYNIA"