Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

KINO ZASTRZEGA SOBIE PRAWO ZMIAN W REPERTUARZE I GODZINACH PROJEKCJI !!!

 

Kino "Łydynia" w Ciechanowie mieści się w budynku Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki, ul. Strażacka 5. Posiada 386 miejsc siedzących. System dźwięku: DOLBY SURROUND. Filmy wyświetlane są w systemie 2D i 3D.

KASA KINA CZYNNA W GODZ. 14.00 - 21.00 LUB PÓŁ GODZINY PRZED SEANSEM (OPRÓCZ PONIEDZIAŁKÓW)

Kino Łydynia akceptuje: Multibilet, Multibilet Plus, MyBenefit oraz Qltura Profit.  W Kasie Kina istnieje moĹźliwość płacenia KARTĄ I BLIKIEM.


Kino naleĹźy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych

SEANSE W NASZYM KINIE WYŚWIETLANE SĄ NAWET DLA JEDNEGO WIDZA !!!

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie informuje, że bilety ulgowe do kina "Łydynia" przysługują uczniom, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji uprawniającej do zakupu takiego biletu.


ZAREZERWUJ BILET DO KINA PRZEZ INTERNET

W 2012 ROKU  CYFRYZACJA I MODERNIZACJA  KINA "ŁYDYNIA" JEST REALIZOWANA PRZY POMOCY FINANSOWEJ POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ W RAMACH PROGRAMÓW OPERACYJNYCH - CYFRYZACJA KIN I ROZWÓJ KIN.

DZIAŁALNOŚĆ DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO DOFINANSOWANA JEST W RAMACH PROGRAMU - EDUKACJA I UPOWSZECHNIANIE SZTUKI FILMOWEJ.

WSZYSTKIE W/W PROGRAMY DOFINANSOWANE SĄ TAKŻE PRZEZ STAROSTWO POWIATOWE W CIECHANOWIE.

W 2013 ROKU PCKISZ - KINO "ŁYDYNIA" BYŁO REALIZATOREM ZADANIA e-KINO W RAMACH PROGRAMU POLSKIEGO INSTYTUTU SZTUKI FILMOWEJ - MODERNIZACJA KIN.

DZIĘKI DOFINANSOWANIU Z PISF URUCHOMIONO DRUGĄ SALĘ KINOWĄ - MAŁE KINO "ŁYDYNIA" W KAWIARNI ARTYSTYCZNEJ

 

 SEANSE W RAMACH DYSKUSYJNEGO KLUBU FILMOWEGO ORAZ CYKLU " W STARYM KINIE" SĄ DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW PISF W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO "EDUKACJA I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FILMOWEJ" ORAZ ZE ŚRODKÓW  STAROSTWA POWIATOWEGO W CIECHANOWIE  

W 2018r. PCKiSz jest beneficjentem:

Polskiego Insytutu Sztuki Filmowej i FINA

1. Upowszechnianie kultury filmowej - zadanie "BliĹźej Kultury poprzez film"

2. Upowszechnianie kultury filmowej w ramach Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych - zadania: Kino Seniora, Kino z dokumentem, Kino Kobiet, 

3. Dyskusyjny Klub Filmowy

 

 

KAWIARENKA KINOWA JEST CZYNNA OD WTORKU DO NIEDZIELI W GODZINACH PRACY KINA "ŁYDYNIA"