Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2018-10-09

W niedzielę, 7 października 2018 r. zakończył się jubileuszowy X Festiwal Piosenki Literackiej im. Łucji Prus w Białymstoku, w którym Alicja Szemplinska z Ciechanowa, zdobyła nagrodę specjalną Związku Aktorów Scen Polskich za interpretację o szczególnych wartościach artystycznych, przyznaną przez jednoosobowe jury w osobie Joanny Rawik - ZASP jest jednym z patronów Festiwalu. W maju br., szesnastoletnia Alicja Szemplińska, zdobyła Grand Prix III Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej „Cała sala śpiewa z nami” Ciechanów 2018. Tym razem w Białymstoku, Główne Jury Festiwalu im. Łucji Prus pod przewodnictwem Włodzimierza Nahornego, przyznało Alicji Szemplińskiej jedno z czterech dalszych wyróźnień. 

W Koncercie Galowym wieńczącym Festiwal w Białymstoku Alicja Szemplinska zaśpiewała utwór Urszuli Rzeczkowskiej „Jeszcze jeden dzień minął”, budząc entuzjazm widowni. Swoją interpretacją, nad wyraz dojrzałą zdystansowała pozostałych uczestników konkursu.

GRATULUJEMY !!!  wszystkie