Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2018-10-19 20:3015 zł

Koncert – Atom Heart, Suczysty + gość Maciej Ostromecki

Hardrockowe uderzenie w Kawiarni Artystycznej! Zapraszamy serdecznie na koncert dwóch zespołów, które kultywują stare hardrockowe tradycje.

Zagrają:

Zespół Atom Heart – powstał w 2015 r., aby łączyć magiczną atmosferę klasycznego rocka w brytyjskim stylu ze starym bluesem. Zagrają w składzie: Daniel Brühl (wokal), Ilya Mayeuski (perkusja), Kamil Wysocki (gitara), Rafał Zduniak (gitara basowa).

– Zespół SUCZYSTY – istnieje od 2011 r. Wykonuje melodyjny hard rock/heavy. Zespół w 2015 r. wszedł na Listę Przebojów Radia RockTime TOP 20 z utworem „Ramka” awansując na I miejsce. Utwór ten utrzymał się na liście 100 tygodni i został przebojem roku 2016 oraz 2017 na Liście Przebojów Radia RockTime. Podczas koncertu zagrają w składzie: Szymon Ostromecki (śpiew), Michał Jędrzejewski (gitara), Paweł Bartczak (gitara), Jakub Wiśniewski (gitara basowa), Marcin Grochowski (perkusja).

Zespół zagra z gościem specjalnym, którego nie trzeba przedstawiać – Maciejem Ostromeckim.

Kawiarnia Artystyczna, wstęp – 15 zł
  wstecz