Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Podczas Artystycznej Środy, 31 maja 2017 r., w Kawiarni Artystycznej gościliśmy znakomitego artystę - Angelo Wangelisa, który urodził się w Grecji. Od pierwszego roku Ĺźycia zamieszkał wraz z rodzicami w Niemczech. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się we wczesnych latach dzieciństwa. Zainteresowanie przerodziło się w pasję, która stała się codziennością i sposobem na Ĺźycie. Jest bardzo dumny ze swojego pochodzenia, dlatego pozostał wierny korzeniom i greckiej kulturze.

Podczas wieczoru w Kawiarni Artystycznej usłyszeliśmy koncert w jego wykonaniu, a następnie goście mieli okazję bawić się i tańczyć przy greckich rytmach. W czasie zabawy, moĹźna było teĹź zamówić jedzenie z Tawerny Greckiej "Buzuki" oraz spróbować greckiego wina. Obecny był równeĹź Andrzej Janakakos (właściciel Tawerny), który zachęcał gości do wspólnej zabawy.

Ciepłe słowa padły z ust Pani Dyrektor - Teresy Kaczorowskiej, która wręczyła artyście kwiaty i podziękowała wszystkim za wieczór.

 
  wstecz