Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2018-12-17 19:0055 zł/65 zł

W dzisiejszych czasach, chyba najbardziej znany zespół w kraju! ENEJ i....nowa płyta "Kolędy pod wspólnym niebem".

“Kolędowanie z Enejem” to znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy. Niepowtarzalny klimat i  możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zanim na dobre Święta zagoszczą w naszych domach, pragniemy wszystkich zachęcić do wspólnego śpiewania! Być może będzie to okazją, by zaprosić bliską osobę i sprawić jej bożonarodzeniowy prezent...

Zespół wystąpi w składzie: Piotr (Lolek) Sołoducha – vocal, akordeon, Mirosław (Mynio) Ortyński – gitara basowa, vocal, Paweł (Bolek) Sołoducha – instrumenty perkusyjne, Jacek (Jaca) Grygorowicz – gitara elektryczna, Damian (Pinki) Pinkowski- saksofon, Kuba (Czaplay) Czaplejewicz – puzon, Łukasz (Długi) Przyborowski – trąbka, Kornel Kondrak – perkusja. Zapraszamy do wspólnego kolędowania!

 Zapraszamy do PCKiSz!

 

Sala widowiskowa, bilety w przedsprzedaży - 55 zł, od 11 grudnia – 65 zł

 

Kasa Kina "Łydynia" lub http://www.pckisz.pl/bilet-online


zobacz galerię  


  wstecz