Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W minioną Artystyczną Środę, 27 czerwca 2018 r., odbył się Koncert Laureatów I Powiatowego Konkursu Pieśni Legionowej i Patriotycznej "Ku Niepodległej" Ciechanów 2018. 

W Dniu Imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego, 19 marca 2018 r., PCKiSz zainaugurowano obchody 100-lecia odzyskania niepodległości Polski, organizując ze Związkiem Piłsudczyków RP Towarzystwo Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Patriotycznej "Ku Niepodległej".  Konkurs w Ciechanowie był I etapem do II Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej w Zielonce, gdzie Konstancja Molewska z Ciechanowa zdobyła Grand Prix. Nagrodzonych wówczas młodych wykonawców z naszego powiatu usłyszeliśmy ponownie.

 

Na scenie wystąpili:


- Konstancja Molewska przy akompaniamencie Dominka Molewskiego (fortepian) oraz Agaty Mysiakowskiej (skrzypce)

Kinga Miklaszewska przy akompaniamencie Huberta Podlasiaka (fortepian)

- Maja Fijałkowska

- Paulina Pawłowska przy akompaniamencie Dominika Molewskiego (fortepian), Agaty Mysiakowskiej (skrzypce) oraz Anny Nałęcz (akordeon)

- Gabriela Sadowska


- Ryszard Sobotko.

Gościem specjalnym Koncertu był Wojciech Bardowski, który równieĹź wystąpił.
  wstecz