Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Łukasz Juszkiewicz & YUSH Akustycznie

Koncert o takim tytule odbył się w piątek, 12 maja 2017 r., w Kawiarni Artystycznej. Przybyli miłośnicy muzyki oraz rodzina i fani członków zespołu. 

Łukasz Juszkiewicz – ciechanowianin, wokalista, uczestnik III edycji muzycznego show Dwójki „The Voice of Poland, laureat wielu festiwali piosenki polskiej. Wraz z gitarzystą – Adamem Wełną, postanowili spróbować sił w większym składzie. Zespół YUSH, jak mówią sami członkowie, istnieje od zawsze. Od tego roku postanowił ujawnić się na scenach lokalnych i nie tylko. 

Wystąpił w składzie: Ĺukasz Juszkiewicz – wokal, Adam Wełna – gitara, Kamil Lewandowski – bas, Damian Klimkiewicz – cajon. Zaprezentowali covery znanych utworów oraz swoje autorskie. Gościnnie podczas koncertu, współnie z Łukaszem, zaśpiewały jego uczennice ze Szkoły Muzycznej "Akademia DĹşwięku" w Ciechanowie. Po raz pierwszy teĹź goście oglądali klip zespołu  "Nasze drogi".
 
Fot. Kazik Kosmala  wstecz