Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W ramach Artystycznej Środy, 26 września 2018 r., w Kawiarni Artystycznej, która została wypełniona do ostatniego miejsca, odbył się koncert patriotyczny ”Dla Niepodległej" w wykonaniu Chóru „Victoria”. W czerwcu tego roku Chór obchodził swój Jubileusz 115 lat istnienia. W swoim repertuarze posiada wiele pieśni, którymi oprawia  róĹźne uroczystości , działając na co dzień przy Parafii św. Józefa w Ciechanowie.

Podczas niezwykle wzruszającego wieczoru Chór zaprezentował jubileuszowy koncert w 100-lecie Niepodległej! Wraz z nim wystąpiła młodzieĹź ze Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie.  Zaprezentowali się równieĹź soliści: Paulina Pawłowska, Kuba Jeskie, Alicja Śmigowska, Konstancja Molewska, Basia Więckowska, Ewa Jeziółkowska, Marta Skibińska, Zosia Śmigowska, Szymon Pogorzelski z akompaniamentem Andrzeja Kaluszkiewicza.

Oprawą całości zajął się organista – Dominik Molewski. Serdecznie dziękujemy takĹźe pani Hannie Rokickiej - Prezes Stowarzyszenia Muzycznego Vickoria za  pomoc i Ĺźyczliwość przy organizacji koncertu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim artystom wspaniałego koncertu.

 

Foto: Edyta Bojkowska Kolak
  wstecz