Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Koncert WARSZAWO MA... z okazji 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

A A A


2018-08-01 20:00

Z okazji 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy Państwa na wspólne śpiewanie piosenek powstańczych wraz z zaproszonymi przez PCKiSz artystami. Dokładnie 1 sierpnia, o godz. 20.00, wystąpią z Koncertem "Warszawo ma...":

- Arleta Lemańska - wokalistka, aktorka. Ukończyła Państwowe Studium Wokalno - Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Przez lata współpracowała z wieloma teatrami. Do dziś z ogromnym zaangażowaniem pojawia się na estradzie, gdzie pasją maluje słowem śpiewanym, zanurzając się maksymalnie w każdą emocję.

- Wojciech Bardowski – wokalista, bard. Zaprzyjaźniony już z PCKiSz jako Juror i Dyrektor Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Legionowej. Pierwsze szlify, jako baryton zdobywał w Centralnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego, z którym wielokrotnie koncertował w kraju i za granicą. Jest laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej w Brzegu (2010 i 2011). W roku 2013 został wyróżniony ,,Złotym Liściem Retro”, za upowszechnianie w swojej działalności artystycznej dorobku kultury dwudziestolecia międzywojennego. Uhonorowany odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej” oraz Medalem ,,Pro Patria” przez Szefa Urzędu ds. kombatantów i osób represjonowanych.

 

Zapraszamy do wspólnego śpiewania!

 

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny!


zobacz galerię  


  wstecz