Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Dokładnie w Dzień Matki, 26 maja 2018 r., w Sali widowiskowej PCKiSz, odbył się Koncert Ludowego Zespołu Artystycznego "Ciechanów" oraz "Mały Ciechanów". Był to gorący dzień na zewnątrz, na scenie i radosny czas świętowania. Zabrzmiały sentymentalne piosenki, zatańczono skoczne polki i oberki, a kolorowe stroje dodały uroku scenie domu kultury. Gościnnie zatańczyli najmłodsi tancerze z LZA "Mały Ciechanów", który działa przy Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie. Dyrektor szkoły - Wiesław Burba równieĹź podziwiał tego popołudnia artystów.

Tancerze przygotowali niespodziankę i wręczyli na koniec Ricie Tarczyńskiej - kierownikowi LZA "Ciechanów", kosz pełen łakoci. W końcu to "matka" całego zespołu (tak nazywa ją dyrektor PCKiSz - Teresa Kaczorowska).

Od ponad 30 lat, LZA "Ciechanów" tworzy autorskie koncerty na scenie PCKiSz, występuje w regionie oraz na terenie kraju. Niedługo wakacje i festiwale międzynarodowe. Zespół będzie prezentował nasz rodzimy folklor w Grecji i w Macedonii.

Ĺťyczymy miłych wakacji, udanych podróĹźy i czekamy na kolejne koncerty!
  wstecz