Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej e-mail:pckisz@pckisz.pl
                   
Adres:

06-400 Ciechanów, ul. StraĹźacka 5, Telefony: sekretariat / centrala / - 23 672 42 96,  kino - 23 672 35 09


Adresy e-mail:

Andrzej Liszewski - p. o. Dyrektora/kierownik Działu Kina "Łydynia"  -  aliszewski@pckisz.pl


Katarzyna Choroś - Główna Księgowa - kchoros@pckisz.pl


Tadeusz Król - kinooperator/kasjer Kina "Łydynia"tkrol@pckisz.pl

Joanna Karkowska - kasjer Kina "Łydynia"jkarkowska@pckisz.pl

Monika Zawada - kawiarenka kinowa " Kultura" mzawada@pckisz.pl



Dorota Tartas - kierownik Działu Administracji i Obsługi - dtartas@pckisz.pl

 

Małgorzata Milewska - kierownik Działu Kultury i Sztuki   -  mkaczorek@pckisz.pl

Edyta Bojkowska-Kolak -  instruktor d/s tańca i teatru  -  ekolak@pckisz.pl

Jan Lipski -  instruktor d/s muzyki, akustyk  -  jlipski@pckisz.pl

Wojciech J. Garliński  -  instruktor d/s promocji i impresariatu  -  wgarlinski@pckisz.pl



Grzegorz Chodkiewicz - Studium Piosenki PCKiSzgchodkiewicz@pckisz.pl

 

Małgorzata KlimczakInspektor Ochrony danych w PCKiSz - iod@pckisz.pl

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowejnhef@pckisz.pl





SZANOWNI PAŃSTWO

Zamówienia w sprawie wynajmu sal w PCKiSz prosimy wysyłać na adres sekretariatu: pckisz@pckisz.pl