Kontakt

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki
im. Marii Konopnickiej

ul. Strażacka 5, 06-400 Ciechanów

 e-mail: pckisz@pckisz.pl

Telefony: sekretariat / centrala / – 23 672 42 96
                   

kontakt telefon

Numery wewnętrzne:

Sekretariat – 1

Kino Łydynia – 2

Dział Kultury i Sztuki – 3

Dział Administracji – 4

Księgowość – 5

Galeria – 6

Fax sekretariat – 7

Fax dział Kultury i Sztuki – 8




Adresy e-mail:

Anna Smolińska- p.o. Dyrektora  –  dyrektor@pckisz.pl

Katarzyna Choroś – Główna Księgowa – kchoros@pckisz.pl

Małgorzata Klimczak – Inspektor Ochrony danych w PCKiSz – iod@pckisz.pl

Sandra Szczepkowska – sekretarka – pckisz@pckisz.pl

Dział Kina “Łydynia”:

Andrzej Liszewski – kierownik Działu Kina “Łydynia”  – aliszewski@pckisz.pl

Tadeusz Król – kinooperator/kasjer Kina “Łydynia” – tkrol@pckisz.pl

Kamil Szczyglak – kasjer Kina “Łydynia”kszczyglak@pckisz.pl

Martyna Kuchta – instruktor d/s organizacji widownimkuchta@pckisz.pl

Joanna Karkowska – kasjer Kina “Łydynia” – jkarkowska@pckisz.pl (obecnie na urlopie macierzyńskim)

Monika Zawada – kawiarenka “Cafe Iluzjon” –  mzawada@pckisz.pl

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej – nhef@pckisz.pl

Dział Kultury i Sztuki:

Małgorzata Milewska – kierownik Działu Kultury i Sztuki   –  mmilewska@pckisz.pl

Edyta Bojkowska-Kolak –  instruktor d/s tańca i teatru  –  ekolak@pckisz.pl

Jan Lipski –  instruktor d/s muzyki, akustyk  –  jlipski@pckisz.pl

Wojciech J. Garliński  –  instruktor d/s promocji i impresariatu  –  wgarlinski@pckisz.pl

Paweł Bartczak – animator – pbartczak@pckisz.pl

Ewa Tomczak – Galeria im. Bolesława Biegasa etomczak@pckisz.pl

Dział Administracji i Obsługi:

Dorota Tartas – kierownik Działu Administracji i Obsługi – dtartas@pckisz.pl

Agnieszka Fabisiak – specjalista ds. kadrowo-płacowych i zamówień publicznychafabisiak@pckisz.pl

Rafał Wachnik – operator urządzeń oświetleniowych, elektryk r.wachnik@pckisz.pl

Piotr Czaplicki – Kawiarnia Artystycznapczaplicki@pckisz.pl

Instruktorzy

Grzegorz Chodkiewicz – Studium Piosenki PCKiSz – gchodkiewicz@pckisz.pl



SZANOWNI PAŃSTWO

Zamówienia w sprawie wynajmu sal w PCKiSz prosimy wysyłać na adres sekretariatu:
 pckisz@pckisz.pl