Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W SPRAWIE REKLAMACJI LUB ZAPYTAŃ DOTYCZĄCYCH ZAKUPU  BILETÓW ONLINE PROSIMY O KIEROWANIE PYTAŃ  NA E-MAIL:  lydynia1@wp.pl

 

Instrukcja zakupu biletu online

 

Aby dokonać zakupu biletu przez internet należy zarejestrować się w systemie wypełniając puste pola zgodnie z opisem, lub za pośrednictwem portalu facebook.

Po zarejestrowaniu należy zalogować się do systemu za pomocą ustalonego podczas procesu rejestracji loginu i hasła.

Po zalogowaniu należy wybrać interesujący nas dzień oraz seans, na który chcemy kupić bilet. Jednorazowo możliwy jest zakup maksymalnie SZEŚCIU biletów. 

Po kliknięciu na tytuł wybranego seansu ukaże się podgląd sali - miejsca oznaczone kolorem czarnym są dostępne.

Po zaznaczeniu wybranych miejsc klikamy w okienku "KUP BILET" w prawym dolnym rogu ekranu.

Wyświetli się ekran, na którym wybieramy rodzaj biletów które chcemy zakupić. W sprzedaży internetowej dostępne są bilety NORMALNE oraz ULGOWE. Aby zakupić bilety specjalne (karta dużej rodziny, karnety, bilet urodzinowy itp.) należy udać się do kasy Kina Łydynia.

Po wybraniu rodzaju biletów należy kliknąć przycisk "DALEJ", gdzie potwierdzamy nasz wybór, oraz zostaje nam przedstawiona instrukcja dalszego postępowania. 

Po kliknięciu przycisku PRZEJDŹ DO PŁATNOŚCI nastąpi przekierowanie do systemu płatności internetowych. W tym momencie, pozostanie Ci 30 minut na realizacje przelewu. Jeżeli nie zmieścisz się w tym czasie Twoje bilety wrócą do puli biletów dostępnych i konieczne będzie ponowne przejście całej ścieżki zakupów.

W przypadku, gdy pieniądze zostaną pobrane z konta, ale transakcja została anulowana, TPAY zwróci je w ciągu 48 godzin.

Po dokonaniu płatności bilet zostanie dostarczony w postaci załącznika w formacie PDF na adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji. 
Można go również pobrać w zakładce "moje bilety". 
Bilet należy wydrukować na na papierze w formacie A4, lub zapisać na telefonie lub innym urządzeniu, aby okazać wygenerowany kod bileterowi.
 
BIELTY ZAKUPIONE PRZEZ INTERNET NIE SĄ DRUKOWANE W KASIE KINA!!! 
 
W przypadku tych banków, w których przelewy są półautomatyczne, jak np. w Banku Pekao SA., aby otrzymać bilet należy przejść całą procedurę na stronie transferuj.pl do końca.
NIE WYSTARCZY TYLKO DOKONANIE PŁATNOŚCI W BANKU!
Po dokonaniu płatności wg procedur obowiązujących w Państwa banku, należy powrócić do strony transferuj.pl i kliknąć przycisk „dalej”, aby zakończyć zakup biletu.
 
Bilety zakupione drogą internetową NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI!
 
Rezerwacje należy odbierać maksymalnie 30 minut przed seansem/spektaklem - po tym czasie rezerwacja zostanie anulowana.
 

W SPRAWIE REKLAMACJI LUB ZAPYTAŃ DOTYCZĄCYCH ZAKUPU  BILETÓW ONLINE PROSIMY O KIEROWANIE PYTAŃ  NA E-MAIL; lydynia1@wp.pl

 
Przykładowy bilet: