Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W sobotę, 20 stycznia 2018 r., nasz kolega Stanisław Antośkiewicz został uhonorowany Nagrodą im. dr Franciszka Rajkowskiego i zaszczytnym tytułem Ciechanowianina Roku.

Uroczystość odbyła się w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie.

 

Szanowny Pan Stanisław Antośkiewicz

Proszę przyjąć wyrazy uznania i szacunku w związku z otrzymaniem przez Pana Nagrody im. dr Franciszka Rajkowskiego i zaszczytnym tytułem Ciechanowianina Roku za działalność artystyczną i społeczną. Jesteś znany Drogi Stanisławie nie tylko ze swojej drogi artystycznej, ale takĹźe z duĹźej wraĹźliwości na otaczający świat... Na sukces  złoĹźyło się Twoje zaangaĹźowanie na rzecz Miasta, wraĹźliwość społeczna, ale równieĹź  koncerty, imprezy muzyczne, wyjazdy oraz wiele godzin prób i wytężonej pracy, równieĹź w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie, które jest kolebką rozwoju Twojego talentu.Dziękuję za całość współpracy, a takĹźe za nieustającą obecność w Ĺźyciu artystycznym i kulturalnym naszej instytucji, miasta, powiatu oraz Północnego Mazowsza. Dzięki autentycznej Twojej pasji, moĹźemy od wielu lat  rozkoszować się dĹşwiękami bluesa, zrodzonego z marzeń i romantycznej natury. Jeszcze raz gratuluję i Ĺźyczę dalszych sukcesów oraz radości z otrzymania Nagrody, a w Ĺźyciu osobistym szczęścia i wszelkiej pomyślności.

 

GRATULUJEMY!

Foto: Kazik Kosmala
  wstecz