Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Drugi dzień Retrospektywy Festiwalu "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci" rozpoczął się projekcją bloku filmowego, w którym licznie zgromadzeni widzowie obejrzeli dwa filmy w reĹźyserii Arkadiusza Gołębiewskego ( dyrektora Festiwali NNW) "Tropem Wilczym" oraz premierowy "ŚcieĹźki Gryfa". Po projekcji miała miejsce Ĺźywa lekcja historii i spotkanie ze swiadkami historii , którą poprowadziła dr Teresa Kaczorowska.

Na zakończenie Retrospektywy został wyświetlony film w reĹźyserii Ewy Szakalickiej "Podwójnie wyklęty" , a bezpośrenio po nim odbyło się spotkanie z jego autorką.

Kulminacją tego dnia była UROCZYSTOŚĆ Z APELEM PAMIĘCI PRZE DAWNĄ SIEDZIBĄ PUBP W CIECHANOWIE przy ul.11 Pułku Ułanów Legionowych

Dwudniowe obchody zakończyła  projekcja filmu „Gurgacz. Kapelan Wyklętych“ w Kawiarni Artystycznej PCKiSz.

Retrospektywa odbyła się w ramach projektu „Cykl retrospektyw w ramach Festiwalu Niepokorni Niezłomni Wyklęci”, realizowanego przez Stowarzyszenie Scena Kultury, współfinansowanego ze środków Fundacji PZU.

 

Foto: Jerzy Ratowski, Kazik Kosmala
  wstecz