Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W piątek, 23 marca 2018 r., o godz. 11.00 w holu PCKiSz odbyło się  wreczenie nagród w XXXII Konkursie Plastycznym "Pisanki, Kraszanki, Palmy"

 

Protokół z posiedzenia Jury XXXII Konkursu Plastycznego „Pisanki, Kraszanki, Palmy”

 

Jury w składzie:

 

            Teresa Kaczorowska                      przewodnicząca Jury, Dyrektor PCKiSz      

            Małgorzata Klimczak                      aktorka Teatru „Rozmyty Kontrast”

            Marzanna Bielawska                      plastyk                                                                                                                                 

na posiedzeniu w dniu 21 marca 2018 r., po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiło przyznać uczestnikom następujące równorzędne nagrody:

 

Kategoria „Pisanki”:

 Przedszkola:

 

  1. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie Grupa „Pszczółki”
  2. Laura Karpińska - Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie grupa „Łasuchy”
  3. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie Grupa „Biedroneczki”
  4. Jakub Piotrowski – Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie
  5. Zuzia Stefańska - Niepubliczne Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie
  6. Alicja Klein – Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie grupa „Krasnale”
  7. Bartosz Dobrzyński – Gminne Przedszkole w Gołotczyźnie

 Szkoły Podstawowe kl. I-III:

  1. Paulina Chrostowska –Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku, kl. I a
  2. Alicja Włodkowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie, kl. I a

 Szkoły Podstawowe kl. IV-VII:

  1. Julia Ostaszewska – Szkoła Podstawowa w Młocku kl. V
  2. Emilia Prusińska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. V a
  3. Adriana Miechowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie kl. VI d
  4. Alicja Rogowska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie kl. VII a
  5. Jan Kacprzak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie kl. VII a
  6. Zuzanna Pawłowska, Aleksandra Chotkowska, Julia Głuśniewska, Alicja Worko, Maja Mikiewicz, Jakub Lipowski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VII d
  7. Róża Wargocka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. V e
  8. Krzysztof Chylicki – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. VII
  9. Aleksandra Wojciechowska – Szkoła Podstawowa nr 3, kl. VII b

Gimnazja:

  1. Dominika Kamińska, Aleksandra Malik – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej, kl. II a
  2. Maria Kosmala – Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie, kl. II b
  3. Piotr Sadkowski – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. II gimnazjalna

 

Kategoria „Karta Świąteczna”:

 Przedszkola:

 

  1. Katarzyna Ogonowska – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie, grupa „Tygryski”
  2. Łucja Sosińska – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie, grupa „Tuptusie”
  3. Kornelia Ostrowska – Miejskie Przedszkole nr 10 w Ciechanowie – grupa „Żyrafy”
  4. Artur Czarzasty – Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie, grupa „Motylki”

 Szkoły podstawowe kl. I-III:

 

Patrycja Mach – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Goryszach, kl. III

Szkoły Podstawowe kl. IV-VII:

  1. Magda Przytarska – Szkoła Podstawowa nr 7, kl. V
  2. Paulina Infulecka – Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. VI
  3. Alicja Waśniewska – Szkoła Podstawowa nr 7, kl. V
  4. Alicja Babińska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. V d
  5. Dominika Urbańska – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VII b
  6. Oliwia Klimkowska – Szkoła Podstawowa Grudusku, kl. VII a

 Gimnazja:

  1. Kalina Smolińska – Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. II a
  2. Katarzyna Janicka – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. III
  3. Ewa Świątek – Szkoła Podstawowa nr 7    w Ciechanowie, kl. II
  4. Monika Malendo – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie, kl. III b
  5. Kamila Popielarska – Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy, kl. III
  6. Piotr Sadkowski – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. II

 

Kategoria „Palmy”:

 Przedszkola:

  1. Nina i Zuzanna Szymanik – Językowe Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie
  2. Zosia Szatkowska, Małgosia Sobecka, Franek Olszewski – Niepubliczne Przedszkole „Piotruś Pan” w Ciechanowie, grupa „Piraci”
  3. Maja Brędowska – Językowe Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie, grupa „Ważniaki”
  4. Laura Zimak – Przedszkole w Gołotczyźnie
  5. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie Grupa „Misiaczki”

Szkoły podstawowe kl. I-III:

  1. Marcel Chruściel – Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. II
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie – grupa świetlicowa
  3. Oliwia Skoneczna – Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. II b
  4. Oliwier Betlewicz – Szkoła Podstawowa w Glinojecku, kl. I c

Szkoły Podstawowe kl. IV-VII:

  1. Oliwia Perkowska – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. VI
  2. Julia Szczepańska, Julia Bober, Natalia Kałwa – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. V
  3. Izabela Błaszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. VI a
  4. Natalia Miedzowska – Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. IV a
  5. Aleksandra Moczulak – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie, kl. IV b
  6. Julia Tobolska, Karolina Jaskólska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie, kl. VI a
  7. Aleksandra Paczkowska – Szkoła Podstawowa w Glinojecku, kl. VII a
  8. Monika Chuma – Szkoła Podstawowa w Gołyminie – Ośrodku, kl. VII

 Gimnazja:

Piotr Sadkowski – Szkoła Podstawowa w Młocku, kl. II

Szymon Jurczak - Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. III a

Adrianna Smolińska – Szkoła Podstawowa w Regiminie kl. III b

 

Kategorie dodatkowe:

 „Pisanki”:

 

  1. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Dziarnie, grupa III
  2. Koło Plastyczne „Tęcza” przy Gminnym Ośrodku Kultury w Grudusku

 „Palmy”:

 

  1. Środowiskowy Dom Samopomocy Typu „A i B” w Ciechanowie
  2. Kornelia Piotrowska, Klaudia Piotrowska, Julia Kijewska, Adrian Kijewski – Szkoła Podstawowa w Grudusku

 „Karta Świąteczna”:

 

  1. Maja Moczulak – Koło Plastyczne „Paleta” z PCKiSz
  2. Natalia Tomaszewska - Koło Plastyczne „Paleta” z PCKiSz
  3. Sylwia Krzywnicka – Specjalny Ośrodek Szkolno – wychowawczy w Ciechanowie, kl. II pp

 

Na tym protokół zakończono i podpisano.

            

Ciechanów, 21 marca 2018 r.




  wstecz