Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2019-04-08

W czwartek (11 kwietnia), o godz. 11.00 rozdanie nagród w holu PCKiSz.

 Protokół z posiedzenia Jury XXXIII Konkursu Plastycznego „PISANKI, KRASZANKI, PALMY” organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

 Jury w składzie:


Alicja Wodzyńska - przewodnicząca Jury, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie
Janina Wichowska - Powiatowa Biblioteka Publiczna w Ciechanowie
Marzanna Bielawska - plastyk z PCKiSz

na posiedzeniu w dniu 8 kwietnia 2019 r., po obejrzeniu wszystkich prac, postanowiło przyznać uczestnikom następujące równorzędne nagrody:


Kategoria „Pisanki”:

Przedszkola:

1. Mikołaj Nałęcz, kl. O b, ZPO Szkoła Podstawowa w Grudusku
2. Grupa „Misiaki”, Miejskie Przedszkole nr 10 w Ciechanowie
3. Andrzej Bartosiewicz, Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie
4. Marek Zuba, Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie
5. Marysia Kraśniewska, Przedszkole nr 6 w Ciechanowie, grupa „Biedronki”
6. Grupa „Skrzaty”, Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. I-III:

1. Julia Kawecka, kl. III a, Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
2. Wiktor Margel, kl. III, Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
3. Tymoteusz Sawicki, kl. I, Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
4. Wojciech Najder, kl. II c, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
5. Wiktoria Jakubiak, kl. I, Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu


Szkoły Podstawowe kl. IV-VII:

1. Bartosz Brudnicki, kl. IV b, Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie
2. Julia Piotrowicz, kl. V, Szkoła Podstawowa w Grudusku
3. Kacper Sepczyński, kl. IV e, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
4. Daria Łucja Leśniewska, kl. V b, Szkoła Podstawowa w Sońsku
5. Ewelina Jakubiak, kl. VII a, Szkoła Podstawowa w Sońsku
6. Julia Ostaszewska, kl. VI, Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
7. Oliwia Kowalska, kl. VII c, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
8. Ewa Ostaszewska, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Młocku
9. Jakub Pyzara, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Sońsku

10. Natalia Mossakowska, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie (+palma)


Kategoria „Karta Świąteczna”:

Przedszkola:

1. Maja Dębska, Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie, grupa „Wesołe Misie”
2. Błażej Kalinowski, Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie, grupa „Wesołe Misie”
3. Nikodem Tomporowski, Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie, grupa „Wesołe Misie”
4. Michasia Łojewska, Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie, grupa „Misiaczki”
5. Lena Jadczak, Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
6. Kacper Romanowski, Przedszkole „Tęcza” w Ciechanowie
7. Oskar Dębski, Gminne Przedszkole w Sońsku, grupa 4-latki
8. Wiktoria Kamińska, Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie

Szkoły podstawowe kl. I-III:

1. Maria Pudran, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
2. Daria Jurczak, kl. III, Szkoła Podstawowa w Regiminie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VII:

1. Roch Nastaszyc-Urbanek, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie (+pisanka)
2. Natalia Pikus, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
3. Agata Kołodzińska, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
4. Agata Sacherska, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie
5. Krzysztof Więckowski, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Grudusku
6. Julia Kucharska, Koło Plastyczne „Paleta” z PCKiSz
7. Paulina Kwasiborska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Regiminie
8. Marta Piekarska, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Gołyminie-Ośrodku
9. Marlena Palińska, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Gumowie
10. Emilia Prusińska, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
11. Magdalena Przytarska, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Kl. VIII + klasy gimnazjalne:

1. Jakub Ejnik, kl. VIII, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gołotczyźnie
2. Maria Smoleńska, kl. III, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

 Kategoria „Palmy”:

Przedszkola:

1. Maria Bochenek, kl. O, Przedszkole w Grudusku
2. Praca zbiorowa Kornelia Piotrowska Punkt Przedszkolny, Klaudia Piotrowska kl. 0, , Adrian Kijewski kl. V, Julia Kijewska kl. IV,  Szkoła Podstawowa w Grudusku
3. Maja i Oliwia Dzirba, Przedszkole nr 1 w Ciechanowie
4. Matylda Czyżewska, Niepubliczne Przedszkole „Stumilowy Las”
5. Zofia Stryjewska, Niepubliczne Przedszkole „Stumilowy Las”


Szkoły podstawowe kl. I-III:

1. Zofia Olechowicz, kl. II, Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
2. Świetlica, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
3. Maja Miłoboszewska kl. Ib, Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Szkoły Podstawowe kl. IV-VII + klasy gimnazjalne:

1. Zofia Konieckiewicz, kl. V b, Szkołą Podstawowa w Gąsocinie
2. Jakub Kowalski, kl. IV b, Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
3. Wojciech Pielech, kl. VII w Szkoła Podstawowa w Regiminie
4. Przemysław Pawlicki, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
5. Paweł Kwiatkowski, kl. Vb, Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
6. Aleksandra Gralewska, kl III, Szkoła Podstawowa w Regiminie

7. Wojciech Pielech, kl. VII a, Szkoła Podstawowa w Regiminie

 

Kategorie dodatkowe:

„Pisanki”:

1. Jakub Domżalski wraz z rodzicami, kl. Ia, Szkoła Podstawowa w Regiminie
2. Alan Michalski, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ciechanowie
3. Szkoła Podstawowa w Sońsku, kl. VIb ( pisanka z pracy zbiorowej – ludowy motyw)
4. Dorota Siekierska wraz z rodzicami , kl. Ia, Szkoła Podstawowa w Gołyminie-Ośrodku

 

 

 

 



  wszystkie