Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

W tym roku PCKiSz chce podkreślić szczególny jubileusz, jakim jest 100-lecie odzyskania niepodległości Polski. 

W ramach obchodów, w sobotę, 15 września 2018 r., przed PCKiSz odbyło się "Rodzinne świętowanie na biało-czerwono i Marsz Niepodległej".  W ramach imprezy odbyły się warsztaty plastyczne symboli narodowych, malowanie buziek. Były teĹź zjeĹźdĹźalnie dla dzieci, konkurs o ruchu drogowym z pogadanką o bezpieczeństwie na drodze przygotowane przez Komendę Powiatową Policji w Ciechanowie, a takĹźe bardzo efektowny pokaz wyszkolenia sportowo- obronnego młodzieĹźy z I LO PUL w Ciechanowie. 

Wystąpiły też grupy artystyczne działąjące przy PCKiSz:

- wokaliści ze Studium Piosenki "dEs": Małgorzata Pilzak, Julia Krosta, Wiktoria Obudzińska, Zofia Wachnik, Bartek Praczukowski, Michał Kukliński,

- Zumba Fitness i Zumba Gold,

- Ludowy Zespół Artystyczny "Ciechanów" (w ich wykonaniu zobaczyliśmy tańce narodowe: poloneza z mazurem, krakowiaka oraz kujawiaka z oberkiem).

Wszyscy mieli okazję zjeść pyszną grochówkę. Na zakończenie imprezy odbył się uroczyście ulicami miasta biało-czerwony Marsz Niepodległej, podkreślając w ten sposób naszą przynaleĹźność do Ojczyzny. 

Dziekujemy za przybycie!
  wstecz