Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W czwartek, 14 grudnia 2017 r., w Galerii im. Bolesława Biegasa, odbyło się rozdanie nagród w dwóch konkursach plastycznych. Dyrektor PCKiSz - dr Teresa Kaczorowska wraz z Jurorami wręczyła laureatom dyplomy i plastyczne upominki.

Poniżej zamieszczamy protokół.

 

Protokół z posiedzenia Jury

 

XXXI Konkursu Plastycznego „Szopka Bożonarodzeniowa i Karta Świąteczna” oraz IX Konkursu Plastycznego „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie

 

Na posiedzeniu w dniu 11 grudnia 2017 r.

Jury w składzie:

Urszula Michalska - plastyk

Marzanna Bielawska - plastyk

Małgorzata Milewska – kierownik Działu Kultury i Sztuki PCKiSz

 

po obejrzeniu dostarczonych prac postanowiło przyznać równorzędne nagrody:

 

W kategorii „Szopka Bożonarodzeniowa”:

 

Konrad Świątecki - kl. 0b, Szkoła Podstawowa w Grudusku

Kajetan Kozubowicz, Pola Antczak - Grupa Sówki – Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie

Ewa Ostaszewska - Szkoła Podstawowa w Młocku

Gabryś Pszczółkowski, Bartek Ostrowski - Szkoła TWP w Ciechanowie, kl. IIIa

Daria Betlińska - Gimnazjum w Regiminie, kl. IIIb

Laura Mieczkowska, Karolina Domijan - (klasa gimnazjalna), Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. IIIa

Krzysztof Chylicki – Szkoła Podstawowa w Młocku

Julia Ignatowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Dominika Urbańska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VIIc

Aleksandra Różycka, Oliwia Kopacz - Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. V

Amelia Antczak - Szkoła Podstawowa w Gumowie, kl. IVb

Agata Antczak – Szkoła Postawowa w Gumowie, kl. IIIa

Adriana Miechowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. VId

Aleksandra Tenderenda, Zofia Żmijewska, Karolina Andrzejczyk – Szkoła Podstawowa nr 3  Ciechanowie, kl. IVc

Karolina Kuczyńska, Hanna Zawadzka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie, kl. IVa

Jakub Maćkowski, Kacper Krakowski – Szkoła Podstawowa w Gąsocinie, kl. VI

Sandra Sękowska - Szkoła Podstawowa w Zeńboku, kl. IV

Agata Wiśniewska – Szkoła Podstawowa w Gąsocinie, kl. III gimnazjalna

 

 

W kategorii „Karta Świąteczna”:

 

Katarzyna Ogonowska – grupa „Tygryski”  Przedszkole AMO w Ciechanowie

Tobiasz Stefański - grupa "Krasnoludki" Przedszkole AMO w Ciechanowie

Helena Kołakowska - grupa "Krasnoludki" Przedszkole AMO w Ciechanowie

Julia Klimkiewicz - kl. "0" Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

Jakub Kołakowski - kl. "0"  Szkoła Podstawowa w Grudusku

Małgorzata Pilzak - grupa "Wesołe Misie" Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie

Nadia Dobrzyńska - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Agata Garnowska - Punkt Przedszkolny w Gostkowie

Gabriela Kownacka - kl. "0" Szkoła w Gołyminie

Izabela Błaszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Regiminie, kl. VI

Adrianna Smolińska – (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa w Regiminie , kl. IIIb

Marcel Chruściel - Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. II

Emilia Witosławska– Szkoła Podstawowa w Kraszewie, kl. II

Oliwia Skrzypczyk – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Goryszach, kl. II

Zuzanna Urbanowska - Szkoła Podstawowa  Goryszach, kl. II

Katarzyna Szewczak - (klasa gimnazjalna 3e) Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Gabrysia Rutkowska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Kinga Domańska - (klasa gimnazjalna IId) Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Bartłomiej Zagórski - grupa "Misie" Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ciechanowie

Aleksandra Listkowska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Agata Kołodziniak - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Wiktoria Grzeszkiewicz - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie, kl. IVa

Karolina Zbrzezna - (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Magdalena Przytarska– Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. Va

Katarzyna Janicka – (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa nr 7  w Ciechanowie

Ewa Świątek - (klasa gimnazjalna) Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Bogumił Olszewski (klasa gimnazjalna) – Szkoła Podstawowa w Grudusku

Gabriela Perdion – Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. II

Dominika Łuczak - Szkoła Podstawowa nr 7  w Ciechanowie, kl. Vb

Alicja Bastkowska– Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. Vb

Marta Tomaszewska –  Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie, kl. VIa

Karolina Szczypińska –  Szkoła Podstawowa w Gołyminie, kl. Ib

Wikotria Ćwiklińska – Szkoła Podstawowa w Gostkowie

Aleksandra Trojanowska- Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie (klasa gimnazjalna)

Szymon Kazula – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie, kl. Ib

 

 

W kategorii „Anioły”:

 

Iga Redwanowska, Filip Łukasiak, Sebastian Górnicki - grupa “Motylki” Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

Karol Guliński, Filip Przewodowski, Szymon Subocz - grupa "Smerfy" Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Iza Kubacka - grupa "Krasnale" Przedszkole Specjalne w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Ciechanowie

Jakub Kowalewski – kl. 0a Szkoła Podstawowa w Grudusku

Nikola Grzymkowska – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie, kl. IIIa

Kinga Adamkowska – Szkoła Podstawowa w Grudusku, kl. Ia

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a wszystkim biorącym udział w konkursach dziękujemy i zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej, która potrwa do 5 lutego 2018 r.


zobacz galerię  


  wstecz