Rozdanie nagród w Konkursie Plastycznym na najlepszą ilustrację do wiersza „Stefek Burczymucha”

W czwartek 5 maja w pięknej wiosennej scenerii odbyło się rozdanie nagród w Konkursie Plastycznym na najlepszą ilustrację do wiersza „Stefek Burczymucha” Marii Konopnickiej. Przed PCKiSz i w holu można oglądać nagrodzone prace. Zapraszamy!!!

Protokół z posiedzenia jury Konkursu Plastycznego na najlepszą ilustrację do wiersza „Stefek Burczymucha”- Marii Konopnickiej 

Jury w składzie:  

Urszula Michalska –  przewodnicząca, instruktor plastyki  

Alicja Zajkowska  – instruktor plastyki 

Edyta Bojkowska Kolak – instruktor PCKiSz  

postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:  

Przedszkola :  

I nagroda– Natalia Krzyżanowska – Przedszkole w Kraszewie  

II nagroda – Laura Kujawa – Przedszkole w Sońsku  

III nagroda – Jakub Krzyżanowski – Przedszkole w Kraszewie 

Wyróżnienie – Maja Kokosińska- Miejskie Przedszkole nr  10 w Ciechanowie 

Wyróżnienie – Kazimierz Sobieraj – Przedszkole w Sońsku 

Wyróżnienie – Maja Pszczółkowska – Przedszkole w Sońsku 

Wyróżnienie – Franciszek Tetkowski – Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców”  w Ciechanowie

Wyróżnienie – Grupa „Krasnala Wesołka”- Przedszkole „Akademia Krasnoludków”  

Szkoły Podstawowe:  

I nagroda – Damian Chuma – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie  

I nagroda – Konrad Tekliński – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie  

I nagroda – Bartosz Wyszczelski – Szkoła Podstawowa w Kraszewie  

I nagroda – Alan Szymankiewicz – Szkoła Podstawowa w Opinogórze  

II nagroda – Julia Zaremba – Szkoła Podstawowa nr 4  w Ciechanowie

II nagroda – Bartosz Ślubowski – Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa w Ciechanowie

II nagroda –  Iga Żbikowska – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie  

II nagroda – Amelia Komorska -Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie  

II nagroda – Sebastian Noworucki – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 

II nagroda – Szymon Soska – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie  

III nagroda – Agata Krzyżanowska – Szkoła Podstawowa w Kraszewie  

III nagroda – Daria Głuśniewska – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie  

III nagroda – Wojciech Litner – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 

wyróżnienia: 

Bartosz Redwanowski – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej  

Jan Bartoszuk – Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej  

Nadia Kalinowska- Szkoła Podstawowa nr 4  w Ciechanowie

Amelia Wielgowska –  

Oliwia Orkiszewska- Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 Zofia Rogalska – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 

Piotr Łuczkowski – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 

Szymon Brzeza – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 

Fabian Czarnewicz – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie 

Julia Dziewiątkowska – Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie