Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2018-11-06 11:00

Wszystkim młodym widzom wraz z nauczycielami proponujemy spektakl prezentowany w ramach projektu „Wincenty Witos. Współtwórca Niepodległej” dla upamiętnienia 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przybliża on widzom postać Wincentego Witosa – jednego z „Ojców” naszej Niepodległości, która wydaje się być okryta nieco cieniem zapomnienia. Jest to spektakl edukacyjny, który przedstawi fakty z życia bohatera, ale też spróbuje odkryć jego motywacje, przyjrzeć się postawom, trwaniu do końca w wierności sobie. Scenariusz i reżyseria: Dariusz Kowalski. Obsada: Dominika Figurska i Dariusz Kowalski - aktorzy teatralni i filmowi.

Organizatorem jest Fundacja Sztuki „Kreatywna Przestrzeń”. Spektakl dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.


Sala widowiskowa, wstęp wolny (rezerwacje i odbiór bezpłatnych wejściówek: Dział Kultury i Sztuki, tel. 23 672 35 09)  wstecz