Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

 

Spotkanie Wielkanocne w Artystycznej

Jak co roku w Niedzielę Palmową, w Kawiarni Artystycznej PCKiSz odbyło się spotkanie środowisk twórczych, stowarzyszeń i organizacji pozarządowych działających w PCKiSz.

W ten sposób chcemy podziękować wszystkim twórcom, artystom i animatorom kultury za współtworzenie programu naszej instytucji oraz kultury Małej Ojczyzny. Jednocześnie cieszymy się, Ĺźe moĹźecie rozwijać swoje talenty, zainteresowania i hobby pod naszym dachem – mówiła dyrektor Teresa Kaczorowska, witając licznie przybyłych gości: artystów plastyków z najdalszych zakątków Mazowsza, poetów i prozaików, tancerzy, wokalistów, aktorów, chórzystów, seniorów.

W programie spotkania była promocja nowej, juĹź dziewiątej z kolei poetyckiej książki Wiktora Golubskiego „Kram grzechotnika” (skarbnika Związku Literatów na Mazowszu), koncert Wojtka Gęsickiego oraz poczęstunek przy wielkanocnym stole.

W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele władz: Poseł RP Robert Kołakowski, wicestarosta Stanisław Kęsik, radni powiatowi: Andrzej Kaluszkiewicz i Mirosław Szymańczyk, a także byłą dyrektor PCKiSz Bożenna Śliwczak-Galanciak.

 

foto: PCKiSz
  wstecz