Sukces Małgosi Pilzak – Studium Piosenki Des Grzegorza Chodkiewicza

XIX Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA 2020.

W dniach 01 – 07 grudnia 2020 roku odbył się, w formie online, drugi etap przesłuchań wokalnych XIX Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA.
Jury w składzie:
Katarzyna Sokołowska – chórmistrz i pedagog, nauczyciel akademicki (profesor zwyczajny) na Wydziale Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, wicedyrektor do spraw artystycznych Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie.
Barbara Dziekan-Vajda – aktorka teatralna i filmowa, wokalistka, pedagog, reżyser; profesor zwyczajny Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.
Olga Mujkić – wokalistka, dyrygent chóralny, instruktor wokalny, flecistka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (dyrygentura chóralna), Podyplomowych Studiów Emisji Głosu w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz Podyplomowych Studiów Zarządzania Kulturą w zakresie Unii Europejskiej w Polskiej Akademii Nauk.
Przyznało liczne nagrody i wyróżnienia.

Reprezentująca PCKiSz w Ciechanowie, Małgorzata Pilzak uczestniczka zajęć wokalnych w Studium Piosenki Des Grzegorza Chodkiewicza zajęła I miejsce w I kategorii wiekowej za wspaniałe wykonanie utworu „Płonąca stodoła” z repertuaru Czesława Niemena.
Serdecznie Gratulujemy !!!