Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

WyróĹźnienie!!! dla Teatru "Klapsik" za przedstawienie "My, dzieci Ireny Sendlerowej " oraz nagrody aktorskie dla Amelii Komorskiej i Jakuba Jeskie zdobył Teatr „Klapsik” z PCKiSz na czele z Edytą Bojkowską – Kolak przebywając  na 40. Ogólnopolskim Festiwalu Teatru Młodych „Dziatwa 2019”.

Teatr „Klapsik” ze swoim spektaklem „My, dzieci Ireny Sendlerowej” wywołał ogromne emocje wśród publiczności i jurorów. Nie obyło się bez owacji na stojąco. Po udanych występach teatr uczestniczył w warsztatach prowadzonych przez Panią Annę Guzik - wykładowcę Akademii Teatralnej w Krakowie, jurorkę tegorocznego festiwalu
Grupa na przeglądzie obejrzała spektakle konkursowe na bardzo wysokim poziomie. Aktorzy wzięli udział w warsztatach szkoleniowo- integracyjnych. Atmosfera na imprezie była niezwykła i wyjątkowa. Młodzi adepci sceny z wielkim zainteresowaniem oglądali nawzajem swoje przedstawienia, nagradzając się wielkimi brawami. Podziwiając niezwykły profesjonalizm i ogromny warsztat u tak młodych wykonawców.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy !!!
  wstecz