Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2018-11-11 19:00

ŚWIĘTO KINA POLSKIEGO


Co zwykle robisz w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… A czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z Tobą na zawsze! Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych! Zapraszamy na wyjątkową podróż z najlepszymi polskimi filmami krótkometrażowymi. Nie zabraknie emocji, śmiechu i powodów do wzruszeń. I z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!

Projekcje filmów i spotkanie z reżyserem Katarzyną Łęcką

Tego dnia obejrzymy następujące filmy:

- „Atlas”, reż. Maciej Kowalski- „Pars pro toto”, reż. Katarzyna Łęcka

- „Wolta”, reż. Monika Potecka, Karolina Poryzała

- „Euforia”, reż. Natalia Pietsch

Po filmie odbędzie się spotkanie z Katarzyną Łęcką - reżyserem, scenarzystką, absolwentką „Wajda School” oraz Akademii Teatralnej w Warszawie. Zaczynała drogę twórczą jako aktorka w zespole Krystiana Lupy w Starym Teatrze w Krakowie. Dostrzeżona przez Agnieszkę Holland podczas oceny projektów filmowych w Polskim Instytucie Sztuki Filmowej, a także przez Pawła Pawlikowskiego, który objął opieką artystyczną jej fabularny debiut krótkometrażowy „Pars pro toto”.

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny  wstecz