Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A


2018-11-09 19:00

ŚWIĘTO KINA POLSKIEGO

Co zwykle robisz w 30 minut? Możesz przeczytać gazetę, zrobić zakupy, ugotować obiad, przebiec 5 km… A czasem 30 minut wystarczy, by opowiedzieć niesamowitą historię, która zostanie z Tobą na zawsze! Najlepsze polskie filmy krótkometrażowe, pokazywane i nagradzane na najważniejszych festiwalach filmowych! Zapraszamy na wyjątkową podróż z najlepszymi polskimi filmami krótkometrażowymi. Nie zabraknie emocji, śmiechu i powodów do wzruszeń. I z pewnością każdy odnajdzie coś dla siebie!


9 listopada (piątek), godz. 19.00 Projekcje filmów i spotkanie z reżyserem Markiem Skrzeczem

Tego dnia obejrzymy następujące filmy:
- „Najpiękniejsze fajerwerki ever”, reż. Aleksandra Terpińska
- „60 kilo niczego”, reż. Piotr Domalewski
- „Amerykański sen”, reż. Marek Skrzecz

Po filmie odbędzie się spotkanie z Markiem Skrzeczem – reżyserem, montażystą filmowym, autorem wielokrotnie nagradzanych teledysków. Jego niekonwencjonalne realizacje balansują na pograniczu fabuły i dokumentu. Uczestnik wielu projektów edukacyjno-filmowych. Współpracował z fundacją „GPAS Praga Północ”, dla której prowadził warsztaty filmowe z trudną młodzieżą. Współautor fabularyzowanej serii „Tajemnice początków Polski”.

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny

   wstecz