Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

V LEŚNE IMPRESJE - DĄBEK 2016

 

W piękną wakacyjną sobotę 27 sierpnia odbyły się V Leśne Impresje, tym razem w KOMR w Dąbku. Impreza zgromadziła ok 30 poetów z regionu oraz z Warszawy. Obecni byli także mieszkańcy KOMR. Impresje były częścią obchodów XXII rocznicy istnienia Ośrodka. Mieszkańcy byli zadowoleni z takiej formy kontynuacji obchodów. W piątek odbyły się zawody sportowe i zabawa muzyczna, natomiast w sobotę prawdziwa uczta dla ducha - kilkudziesięciu poetów, dwóch gitarzystów (Tomasz Kaszubowski,  Paweł Krupki) i młody dziesięcioletni bardzo uzdolniony skrzypek Adaś Falenta z Torunia, syn poety Artura Falenty. Uczestnicy i Mieszkańcy Ośrodka podkreślali klimat i niezapomnianą atmosferę spotkania.
Leśne Impresje dotąd organizowane były w Leśniczówce Kamionka u Państwa Sławomira I Anny Zdun. Jest to jedna z imprez Związku Literatów na Mazowszu, realizowana przy wsparciu Powiatowego Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie, a w tym roku również Krajowego Ośrodka Mieszkalno-Rehabilitacyjnego dla Osób Chorych na SM w Dąbku.

 

Foto: Dariusz Węcławski
  wstecz