Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W dniach 25 - 26  października 2018 r., w PCKiSz odbył się V Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej. 

 

Jury w składzie:

1. Monika Zbyszyńska- Matusiak -  instruktor teatru, teatrolog 

2. Marlena  Szwejkowska-Kińska - polonistka

3. Małgorzata Klimczak – Teatr „Rozmyty Kontrast”

po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu w dniu 25.10.2018r. w kategorii Szkoły Podstawowe klasy IV-VI postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia: 

Nagroda I – Zofia Ferenc - STO Ciechanów

Nagroda I- Miłosz Głuśniewski - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Nagroda I- Aniela Stypik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Nagroda I- Karolina Kuczyńska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Nagroda II- Maria Olszewska - STO Ciechanów

Nagroda II- Weronika Domańska - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Nagroda II- Magdalena Pawlak - Szkoła Podstawowa w Bądkowie 

Nagroda II – Jakub Harnaszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Grudusku

Nagroda III- Jan Dmochowski - STO Ciechanów 

Nagroda III- Małgorzata Szymańska - STO Ciechanów

Nagroda III- Gabriela Kania - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Nagroda III- Maja Porębska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

 

Wyróżnienia:

Wyróżnienie- Klaudia Grzelak- Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy 

Wyróżnienie- Alicja Reduch- TWP Ciechanów

Wyróżnienie- Dominika Dąbrowska- STO Ciechanów

Wyróżnienie- Franciszek Kwaśniewski- STO Ciechanów  

 

 

Jury w składzie:

1.Andrzej Liszewski – PCKiSz w Ciechanowie

2.Wojciech Bruździński – Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Glinojecku

3.Ks. dr Michał Zadworny

po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu w dniu 26.10 2018r. w kategorii Szkoły Podstawowe klasy VII-VIII oraz kl. III oddziałów gimnazjalnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

I Nagroda – Stanisław Bronowski – Szkoła STO w Ciechanowie

I Nagroda – Barbara Kolak – Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie

I Nagroda – Piotr Wernicki - Szkoła Podstawowa W Gumowie

II Nagroda – Apolonia Wesołowska – Szkoła Podstawowa W Sońsku

II Nagroda – Olga Kosewska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

III Nagroda- Maja Miłoboszewska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechnowie

III Nagroda – Anna Stawińska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

III Nagroda- Kalina Smolińska - Szkoła Podstawowa w Grudusku

 

Wyróżnienia:

Wyróżnienie – Sebastian Kamiński – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Pola Rudzińska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Wyróżnienie – Alicja Czekałowska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Wiktoria Żerek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Daria Krętkowska - Szkoła Podstawowa w Gołyminie Ośrodku

Wyróżnienie – Monika Chuma – Szkoła Podstawowa w Gołyminie Ośrodku

Wyróżnienie – Julia Bonisławska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 

Serdecznie gratulujemy Laureatom i zapraszamy za rok!




  wstecz