Przejdź do treści

Walentynki’2021/Walentynka w trasie

W dniach 13-14 lutego (sobota, niedziela) obchodziliśmy Święto Zakochanych „Walentynki’2021”. Oj działo się przez te dwa dni!!!

W sobotę, 13 lutego ruszyła „Walentynka w trasie”, która odwiedziła wszystkie ośrodki kultury na terenie powiatu ciechanowskiego (Glinojeck, Sońsk, Opinogórę Górną, Gołymin Ośrodek oraz Grudusk). Trasa liczyła przeszło 150 kilometrów. Pomimo zimowej aury w każdej z nich zostaliśmy przywitani z radością i uśmiechem. Była walentynkowa ramka do zdjęć, słodkie upominki, a także promocja płyty Danuty Błażejczyk i Kamila Bijosia.

Dziękujemy za tak miłe przyjęcie i do zobaczenia za rok !!!

W niedzielę, 14 lutego Kino „Łydynia” od samego rana wyświetlało bardzo ciekawe filmy z myślą o zakochanych. W holu był kącik dla zakochanych oraz ścianka kinowa. Bardzo wiele osób robiło sobie tam pamiątkowe zdjęcia. Częstowaliśmy słodkimi upominkami oraz proponowaliśmy naszą płytę w wykonaniu Danuty Błażejczyk i Kamila Bijosia.

foto: Krzysztof Rólka – ciech24.pl, PCKiSz


Specjalne podziękowania dla Balon i spółka. Balony z helem oraz Domu Weselnego „Bianco” w Ciechanowie za pomoc w udekorowaniu holu!!!

Skip to content