Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W upalną sobotę, 20 maja 2017 r., w Sali widowiskowej PCKiSz odbył się wiosenny, kolorowy koncert "Wiosennie z LZA CIECHANÓW". Potrwał on półtorej godziny, a jego tempo nie znudziło publiczności. Podczas koncertu zaprezentował się cały LZA "Ciechanów" wraz z Kapelą oraz występującym gościnnie LZA "Mały Ciechanów", działającym na co dzień w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie. W przerwach między tańcami zabrzmiały przyśpiewki ludowe. Można też było otrzymać upominki w postaci cukierków, okularów przeciwsłonecznych oraz albumów z okazji Jubileuszu 30 - lecia zespołu, obchodzonego w maju 2015 r. Wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na pytania dotyczące historii lub postaci z LZA "Ciechanów". Koncert był niezwykle udany, a dzięki odtańczonej na koniec wraz z zespołem ZUMBIE dodał kolorów, również na twarzach publiczności. 

Kapela wystąpiła w składzie:

Jerzy Szpojankowski - kierownik muzyczny LZA "Ciechanów", akordeon

Agata Lusawa - skrzypce

Konrad Lusawa - klarnet

Michał Szczyglak - kontrabas

Zaśpiewały solistki: Alicja Miechowska, Ola Dolecka, Marta Skibińska (która zagrała również na skrzypcach)

Podziękowanie dla widzów popłynęły z ust Rity Tarczyńskiej - kierownik artystycznej LZA "Ciechanów", która wraz z instruktorem - Pawłem Doleckim przygotowała zespół do koncertu.

 

Do zobaczenia na KUPALNOCCE 2017.

 

Bogata relacja foto dzięki Grzegorzowi Hoffmanowi. Dziękujemy!

https://ciechanowinaczej.pl/artykul/doskonala-zabawa-podczas/240922  wstecz