Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Protokół z posiedzenia jury X Powiatowego Przeglądu Piosenki Angielskiej "English Song" Ciechanów 2018

Jury w składzie:


1.Magdalena Szemplińska
2.Grzegorz Chodkiewicz
3.Dariusz Puchalski
4.ks. Michał Zadworny


postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróźnienia.

Przedszkola
I Nagroda - Zosia Wiśniewska- Przedszkole STO Ciechanów
I Nagroda - Pola Rogowska - Przedszkole STO Ciechanów

zespoły
I Nagroda - Akademia Małych Odkrywców
I Nagroda - Akademia Krasnoludków
I Nagroda - The Academy of Smurfs
I Nagroda - Miejskie Przedszkole nr 5- "Smerfy"
I Nagroda - Miejskie Przedszkole nr 5- "Pszczółki"
I Nagroda - Miejskie Przedszkole nr 6
I Nagroda - Miejskie Przedszkole nr 4
I Nagroda - Przedszkole Montessori

Klasy 1-3
I Nagroda - Kaja Grzelak - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
II Nagroda - Filip Bednarczyk - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
II Nagroda - Zosia Jakimiec - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
III Nagroda - Tosia Falkowska - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Wróżnienie - Anielka Stypik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
Wyróżnienie - Stanisław Klimaszewski - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie - Wiktoria Kwasiborska - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

zespoły
Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Klasy 4-6
I Nagroda - Maria Długozima - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
I Nagroda - Marta Skibińska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
II Nagroda - Alicja Kaszubowska - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
II Nagroda - Daria Piotrowska - Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej
III Nagroda - Oliwia Turadek - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
III Nagroda - Karolina Bicz- Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Wyróżnienie - Kinga Grabowska - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Wyróżnienie - Jakub Kwiatkowski - Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Wyróżnienie - Gabriel Staszewski - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Wyróżnienie - Zuzanna Polcyn - Szkoła Podstawowa w Przasnyszu

zespoły
Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Wyróżnienie - Szkoła Podstawowa w Gostkowie

Gimnazja
I Nagroda - Alicja Szemplińska - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
II Nagroda- Agata Kaluszkiewicz- Szkołą Podstawowa W Sońsku
II Nagroda - Kinga Miklaszewska - Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej
III Nagroda - Filip Czyżykowski - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
III Nagroda - Barbara Smolińska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie - Alicja Śmigowska - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
Wyróżnienie - Zofia Wachnik - Studio Piosenki " dEs" - w Ciechanowie
Wyróżnienie - Maja Falęcka - Szkoła Podstawowa w Bądkowie
Wyróżnienie - Anna Wysocka - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

zespoły
I Nagroda - "Zima Band" - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

I Nagroda - "Ich Troje" - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
II Nagroda - Duet z Kałęczyna

Szkoły Średnie
I Nagroda - Alicja Stypik - I LO w Ciechanowie
II Nagroda - Ilona Rudnicka - MGOK w Glinojecku
II Nagroda - Weronika Rekosz - Akademia Dźwięku w Ciechanowie

 

ROZDANIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ 7 CZERWCA (czwartek), O GODZ. 11.30 W GALERII IM. B. BIEGASA.

 

Nagrody ufundowała Szkoła Językowa "InterClass" z Ciechanowa. Dziękujemy!




  wstecz