Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

Galeria zdjęć i relacje

A A A

Protokół z posiedzenia Jury XI Powiatowy Przegląd Piosenki Angielskiej

W dniu 06.06.19r po przesłuchaniu wszystkich uczestników Jury w składzie:

Maciej Ostromecki (przewodniczący)- muzyk
Edyta Bojkowska- Kolak- instruktor PCKiSz
Magdalena Semplińska- Szkoła Językowa „English School-InterClass
przyznało następujące nagrody i wyróĹźnienia:

W kategorii przedszkola:
NAGRODA- Olga Ciułkowska

Zespoły:
I NAGRODA- „Zgrywusy”-Przedszkole The Academy of Smurfs
II NAGRODA- „Sówki” – Przedszkole AMO
III NAGRODA- „Stumilowy Las”- Przedszkole Stumilowy Las
WyróĹźnienie- „Misiaczki z 4”- Miejskie Przedszkole nr 4
WyróĹźnienie – „Skrzaty”- Przedszkole Zamkowe Skrzaty

W kategorii klasy 1-3:
NAGRODA- Zosia Śmigowska
NAGRODA- Mikołaj Rebeliński

W kategorii klasy 4-6:
I NAGRODA- Ala Kaszubowska z „Akademii DĹşwięku”
II NAGRODA- Kaja Grzelak z „Akademii DĹşwięku”
III NAGRODA- Oliwia Światkowska Szkoła Podstawowa w Skaszewie Włośniańskim
III NAGRODA –Magdalena Biedrzycka –Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
WyróĹźnienie- Jakub Kwiatkowski- z „Akademii DĹşwięku”
WyróĹźnienie- Nadia Badda –Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Zespoły:
Nagroda – Duet –Kaja Grzelak i Kacper Ĺťerdziewski

W kategorii klasy 7-8 i gimnazjum:
I NAGRODA-Weronika GoĹşdziewska- GOK –w Opinogórze Górnej
II NAGRODA- Oliwia Baka – Gimnazjum w Gzach
III NAGRODA- Agata Kaluszkiewicz –Gimnazjum w Sońsku
WyróĹźnienie- Adam Tobolski-Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
WyróĹźnienie- Oliwia Dzikowska- Profesjonalny Ośrodek Talentów

Zespoły:
I NAGRODA- Kwartet Wokalny – GOK – Opinogóra
II NAGRODA- Zespół wokalno- instrumentalny Szkoła Podstawowa w Sońsku
III NAGRODA- „Kucanki”- Aleksandra i Małgorzata Kuc
WyróĹźnienie – Duet – GOK – Opinogóra

W kategorii szkoły średnie:
I NAGRODA – Alicja Stypik – I LO w Ciechanowie
II NAGRODA – Martyna Galas – Zespół Szkół nr 3 w Ciechanowie
III NAGRODA – Karolina Krakowska- Zespół Szkół nr 3 w Ciechanowie

 

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi: 14 czerwca o godz 13.00 w PCKiSz
zapraszamy wszystkich nagrodzonych serdecznie!!!




  wstecz