Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W dniu 7 czerwca, w Kawiarni Artystycznej PCKiSz odbył się XL Konkurs Recytatorski "Opowiem Ci bajkę, wierszem lub prozą".

Jury w składzie:
1.Teresa Sadowska - Dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie
2.Monika Zbyszyńska – Matusiak – instruktor teatru z Państwowej WyĹźszej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie
3.Edyta Bojkowska – Kolak - instruktor teatru, PCKiSz w Ciechanowie


po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróĹźnienia:

PRZEDSZKOLA

Nagroda I – Marysia Jędrzejczak – Niepubliczne Przedszkole „Dom Przedszkolaka” Montessori w Ciechanowie
Nagroda I – Lena Sadowska – Akademia Małych Odkrywców w Ciechanowie
Nagroda I – Marcel Grabowski - Oddział Przedszkolny w Gołyminie
Nagroda I – Klaudia Kołakowska - Oddział Przedszkolny w Gołyminie
Nagroda I – Zuzanna Kozarzewska- Oddział Przedszkolny w Gołyminie
Nagroda I – Zosia Augustyniak – Oddział Przedszkolny w Gostkowie
WyróĹźnienie – Wiktoria Ćwiklińska - Oddział Przedszkolny w Gostkowie
WyróĹźnienie – Wiktoria Lange - Oddział Przedszkolny w Gumowie
WyróĹźnienie – Aleksander Wróblewski - Oddział Przedszkolny w Gumowie
WyróĹźnienie – Krzysztof Kiński - Oddział Przedszkolny w Gumowie
WyróĹźnienie – Julia Pawłowska - Oddział Przedszkolny w Gumowie
WyróĹźnienie – Wiktoria Sarnowska - Oddział Przedszkolny w Gostkowie
WyróĹźnienie – Lena Tartas - Oddział Przedszkolny w Gołyminie
WyróĹźnienie – Dorota Siekierska - Oddział Przedszkolny w Gołyminie
WyróĹźnienie – Mateusz Prus - Oddział Przedszkolny w Gołyminie

Zespoły
Nagroda I –„Trio”- Niepubliczne Przedszkole „Dom Przedszkolaka” Montessori w Ciechanowie
WyróĹźnienie – „Wesołe Ĺťabki”- Miejskie Przedszkole nr 3 w Ciechanowie

KLASY 1-3

Nagroda I – Dominik Skura - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Nagroda II –Zuzanna Jeskie – Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
Nagroda II – Karolina Filipowicz - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Nagroda III – Viviana Zaffagnini - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Nagroda III – Wiktoria Smolińska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
Nagroda III – Krzysztof Ĺťbikowski - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie
WyróĹźnienie - Maja Witkowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Zespoły
Nagroda I – Koło Teatralne – Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

 

Gratulujemy wszystkim Laureatom!

Upominki ufundowała Szkoła Językowa "British Point" w Ciechanowie,  za co serdecznie dziękujemy!

foto: PCKiSz




  wstecz