Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

Protokół z posiedzenia Jury XLI Konkursu Plastycznego „Najładniejsza Marzanna” organizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie w dniu 21 marca 2018 r.

Jury w składzie:

Marzanna Bielawska przewodnicząca Jury, plastyk
Małgorzata Milewska kierownik Działu Kultury i Sztuki PCKiSz
Edyta Bojkowska - Kolak instruktor teatralny z PCKiSz
w dniu 21 marca 2018 r., po prezentacji wszystkich prac postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom równorzędne nagrody:


Kategoria – przedszkola

1. Aleksandra Bobińska – Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku
2. Pola Rogowska – Niepubliczne Przedszkole STO w Ciechanowie
3. Miejskie Przedszkole nr 3 w Ciechanowie – grupy: „Biedronki” i „Jeżyki”
4. 6 – latki ze Szkoły Podstawowej im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie
5. Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie – grupa „Smerfy”
6. Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie – Grupy: Krasnala Mędrka, Krasnala Wesołka, Krasnala Śmieszka
7. Miejskie Przedszkole nr 8 w Ciechanowie – grupa „Pszczółki”
8. Niepubliczne Przedszkole „Akademia Małych Odkrywców” w Ciechanowie - grupa „Tygryski”
9. Przedszkole „Zamkowe Skrzaty” w Ciechanowie - grupa „Skrzaty”
10. Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia w Ciechanowie
Grupy: „Pszczółki” i „Wesołe Misie”
11. Niepubliczne Przedszkole Dom Przedszkolaka „Montessori” w Ciechanowie – grupy pomarańczowa i żółta
12. Gminne Przedszkole z Zespołu Placówek Oświatowych w Gołyminie – Ośrodku
13. Oddział Przedszkolny z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Goryszach
14. Miejskie Przedszkole nr 10 im. Janusz Korczaka w Ciechanowie - grupa „Tygryski”
15. Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie – grupy: „Biedroneczki”, „Pszczółki”, „Niezapominajki”
16. Miejskie Przedszkole nr 6 w Ciechanowie – grupa „Przyjaciele Kubusia Puchatka”
17. Przedszkole Językowe w Ciechanowie Grupa „Zgrywusy”
18. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie
19. Przedszkole Specjalne – Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ciechanowie

 Kategoria – Szkoły Podstawowe / klasy I-III

1. Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
2. Oliwier Jaroszewski, Patrycja Mach, Alicja Oglęcka, Mateusz Tański, Weronika Wysocka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w            Goryszach
3. Julia Sadowska, Oliwia Skrzypczyk, Gabriela Grzelak, Maja Sadowska, Zuzanna Urbanowska, Jakub Leśniewski, Miłosz Iłowski
    Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Goryszach
4. Kornelia Piotrowska, Klaudia Piotrowska, Julia Kijewska, Adrian Kijewski Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

Kategoria – Szkoły Podstawowe / klasy IV- VII

1. Martyna Ptaszczyńska, Anna Borowa  Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie
2. Joanna i Kamila Frączkowskie Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
3. Świetlica szkolna Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie

Kategoria – klasy gimnazjalne

1. Julia Przybyłek  Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej
2. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Zespole Placówek w Dziarnie
3. Świetlica szkolna Szkoła Podstawowa im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie

Kategoria dodatkowa:

1. Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Ciechanowie - Szkoła Przysposabiająca do Pracy
2. Środowiskowy Dom Samopomocy Typu „A i B” w Ciechanowie

 

Ciechanów, 21 marca 2018 r. 

 




  wstecz