Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

11 czerwca 2018 r., w PCKiSz odbył się już XLII Konkurs Recytatorski "Opowiem Ci bajkę, wierszem lub prozą”. 

 

Jury w składzie:

1. Wojciech Bruździński - dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku

2. Edyta Bojkowska – Kolak  - PCKiSz w Ciechanowie

3. Małgorzata Klimczak – Teatr „Rozmyty Kontrast”

po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

kat. przedszkola

Nagroda I - Aleksandra Harnaszkiewicz -  Oddział Przedszkolny w Grudusku

Nagroda II - Magdalenia Bucior - Niepubliczne Przedszkole "Adakemia Małych Odkrywców"

Nagroda III - Alicja Cieślińska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie (oddział przedszkolny)

Nagroda III - Justyna Milewska - Przedszkole w Gołyminie

Wyróżnienie - Olaf Walkowiak - Przedszkole w Gołyminie

Wyróżnienie - Alicja Siekierska – Przedszkole w Gołyminie

 

Zespoły

Nagroda I - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie

Nagroda II - Miejskie Przedszkole nr 1 w Ciechanowie

Nagroda III - Niepubiczne Przedszkole "Akademia Małych Odkrywców"

Wyróżnienie - Oddział Przedszkolny w Grudusku

 

Jury w składzie:

1. Edyta Bojkowska – Kolak – PCKiSz w Ciechanowie

2. Andrzej Liszewski - PCKiSz w Ciechanowie

3. Małgorzata Klimczak – Teatr „Rozmyty Kontrast”

 

kat. szkoły podstawowe -  klasy 1 - 3 

Nagroda I - Aniela Stypik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie

Nagroda II - Antoni Kirzyc – Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Nagroda III - Bartosz Brudnicki - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Jakub Harnaszkiewicz  - Szkoła Podstawowa w Grudusku

Wyróżnienie - Maja Dąbkowska - Szkoła Podstawowa w Regiminie

Wyróżnienie - Wiktoria Sowińska - Szkoła Podstawowa w Regiminie

Wyróżnienie- Amelia Czekałowska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

 

Zespoły

Nagroda I - Szkoła Podstawowa w Regiminie 

Nagroda II - Szkoła Podstawowa w Grudusku

Nagroda III - Duet (Gabriela Boniakowska, Jan Szczepański) - Szkoła Podstawowa w Regiminie

Wyróżnienie - Koło Teatralne - Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Duet (Natalia Dziubińska, Kacper Chmielowski) - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

 

Serdecznie gratulujemy Laureatom i zapraszamy za rok!




  wstecz