Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W czwartek, 23 listopada 2017 r., odbył się w Kawiarni Artystycznej już XVI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezji Romantycznej” organizowany przez PCKiSz.

 

 

Jury w składzie:

 

Monika Zbyszyńska  - instruktor ds. teatru

Marek Żbikowski – teatrolog, redaktor „Tygodnika Ciechanowskiego” 

Wojciech Bruździński – instruktor ds. teatru, Dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Glinojecku

 

po przesłuchaniu wszystkich uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poniższych kategoriach:

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

- Kategoria recytacja:

 

Nagroda I – Barbara Kolak – Szkoła Podstawowa TWP  w Ciechanowie

Nagroda I – Apolonia Wesołowska – Szkoła Podstawowa w Sońsku

Nagroda II – Piotr Wernicki - Szkoła Podstawowa w Gumowie

Nagroda III – Olga Kosewska – Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Monika Chuma- Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Wyróżnienie – Anna Stawińska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Daniel Bogusz - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Wyróżnienie - Julia Zielińska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

 

- Kategoria wywiedzione ze słowa:

 

Nagroda I – Julia Ulatowska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

 

KLASY GIMNAZJALNE

 

- Kategoria recytacja:

 

Nagroda I – Karolina Lipka – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda II – Marcelina Szczepańska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Nagroda III – Magdalena Ferenc - Szkoła Podstawowa  STO w Ciechanowie

Nagroda III – Zosia Nawrocka - Szkoła Podstawowa  TWP w Ciechanowie

Wyróżnienie – Kalina Smolińska – Zespół Placówek Oświatowych w Grudusku

Wyróżnienie – Daria Krętkowska - Szkoła Podstawowa w Gołyminie

Wyróżnienie - Karolina Wolniak - Szkoła Podstawowa w Sońsku

Wyróżnienie  –  Ewa Kowalska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie

Wyróżnienie  - Natalia Grzankowska - Szkoła Podstawowa nr 6 w Ciechanowie

Wyróżnienie - Julia Pieniak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie

 

- Kategoria wywiedzione ze słowa:

 

Wyróżnienie–  Pola Rudzińska – Szkoła Podstawowa  STO w Ciechanowie

 

Wyróżnienie – Basia Smolińska – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Wyróżnienie - Julia Niepytalska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ciechanowie

 

- Kategoria teatr jednego aktora:

Wyróżnienie – Maja Miłoboszewska - Szkoła Podstawowa STO  w Ciechanowie

 

SZKOŁY ŚREDNIE

 

- Kategoria recytacja:

 

Nagroda I -  Mikołaj Żbikowski –- Zespół Szkół nr 1 w Ciechanowie

Nagroda II - Małgorzata Brzezińska - Zespół Szkół nr 2 w Ciechanowie

Nagroda II - Natalia Borkowska - I Liceum Ogólnokształące w Ciechanowie

Wyróżnienie  – Dominika Stancel – Zespół Szkół nr 1 w Ciechanowie

Wyróżnienie – Natalia Kanigowska– Zespół Szkół Rolniczych w Gołotczyźnie

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w Konkursie.

Najbardziej gratulujemy wszystkim Laureatom i życzymy dalszych sukcesów, a Jurorom serdecznie dziękujemy za cierpliwość w przesłuchaniach!




  wstecz