Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

                                                                            PROTOKÓŁ JURY
                                       XXV Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej 2018

W dniu 12 kwietnia 2018 r.

Jury w składzie:

1. Edyta Szewczyk -   wokalistka, redaktor KRDP

2. Dariusz Puchalski – muzyk, gitarzysta

3. Edyta Bojkowska – Kolak – instruktor PCKiSz w Ciechanowie

po przesłuchaniu wszystkich uczestników, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

PRZEDSZKOLA

Soliści:

Nagroda I – Aleksandra Bukalska – Niepubliczne Przedszkole „Dom Przedszkolaka Montessori” w Ciechanowie
Nagroda I – Małgosia Pilzak– Miejskie Przedszkole nr 4 w Ciechanowie
Nagroda II – Zofia Wiśniewska - Przedszkole STO w Ciechanowie

Nagroda III – Pola Rogowska - Przedszkole STO w Ciechanowie
Wyróżnienie – Julia Martela  - Miejskie Przedszkole nr 5 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Maja Wróblewska - Przedszkole STO w Ciechanowie

Wyróżnienie - Marcysia Gałązka - Przedszkole TWP Ciechanowie

Duety:

Nagroda I – Karolina Stryjewska i Małgosia Tenderenda - Niepubliczne Przedszkole „Dom Przedszkolaka Montessori” w Ciechanowie

Nagroda II – Gabrysia Ciągadlak i Laura Karpińska – Językowe Przedszkole „The Academy of Smurfs” w Ciechanowie

Zespoły:

Nagroda III – "Mądre Sowy" – Niepubliczne Przedszkole „Stumilowy Las” w Ciechanowie
Wyróżnienie – "Tygryski" - Przedszkole Akademia Małych Odkrywców w Ciechanowie
Wyróżnienie – "Krasnoludki" – Niepubliczne Przedszkole Językowe „Akademia Krasnoludków” w Ciechanowie
Wyróżnienie – "Tuptusie" – Niepubliczne Integracyjne Przedszkole „Kolorowa Trampolina” w Ciechanowie


KLASY 1-3

Soliści:

Nagroda I – Antonina Falkowska – Szkoła Podstawowa w Gumowie
Nagroda II – Kaja Grzelak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
Nagroda II – Aniela Stypik - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
Nagroda III – Filip Bednarczyk – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie – Magdalena Arciszewska– Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie
Wyróżnienie – Stanisław Klimaszewski - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

 

Zespoły:

Nagroda I – „Skrzaty Dominika”- Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
Nagroda II – Duet: Iga Piotrowska i Zuzanna Jeskie - Szkoła Podstawowa w Ojrzeniu
Nagroda III -  - Duet: Magdalena Arciszewska i Franek Kołakowski - Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie i Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej

 

W dniu 13 kwietnia 2018 r.

Jury w składzie:

1. Edyta Szewczyk -   wokalistka, redaktor KRDP

2. Dariusz Puchalski – muzyk, gitarzysta

3. Wojciech Garliński – instrukror PCKiSz w Ciechanowie

po przesłuchaniu wszystkich uczestników postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

KLASY 4-6

Soliści:


Nagroda I – Maria Długozima– Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda II – Zuzanna Polcyn – Szkoła Podstawowa w Przasnyszu
Nagroda III – Marta Skibińska - Szkoła Podstawowa nr 7 w Ciechanowie
Wyróżnienie - Alicja Kaszubowska – Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Wyróżnienie – Zofia Walis – Szkoła Podstawowa w Grudusku


KLASY GIMNAZJALNE

Soliści:

Nagroda I – Maja Fijałkowska - Studium Piosenki "dEs"
Nagroda II – Filip Czyżykowski – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Nagroda III – Kinga Miklaszewska - Szkoła Podstawowa w Opinogórze
Wyróżnienie – Barbara Smolińska - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie – Amelia Siuda- Szkoła Podstawowa w Grudusku
Wyróżnienie -Agata Kaluszkiewicz - Szkoła Podstawowa w Sońsku
Wyróżnienie – Stanisław Bronowski – Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie

Zespoły:

Nagroda I – Zespół wokalny - Szkoła Podstawowa TWP w Ciechanowie
Wyróżnienie – Zespół wokalny "Ich Troje" - Szkoła Podstawowa STO w Ciechanowie
Wyróżnienie – Zespół wokalny "4" - Studium Piosenki "dEs"


SZKOŁY ŚREDNIE

Soliści:

Nagroda I – Alicja Stypik - I LO w Ciechanowie
Nagroda II – Weronika Rekosz – Akademia Dźwięku w Ciechanowie
Wyróżnienie– Ilona Rudnicka – Studium Piosenki "dEs"
Wyróżnienie - Michał Kukliński - Studium Piosenki "dEs"

Zespoły:

Wyróżnienie - Zespół wokaly "2+2" - Studium Piosenki "dEs"

 

Sponsorem nagród w postaci rabatów na kursy językowe oraz słodyczy dla Laureatów - solistów, była Szkoła Językowa "British Point" w Ciechanowie.

 

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!




  wstecz