Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
A A A

W piątek, 16 lutego 2018 r., w Galerii im. B. Biegasa odbyło się XXV Spotkanie z Książką w Galerii. Tym razem, podczas jubileuszowego spotkania bohaterką była książka „Rok waĹźnych pytań”,  ktorej autorami są: Krzysztof Ołdakowski SJ – ksiądz, dziennikarz, Małgorzata Kownacka – dziennikarka Polskiego Radia (rodem z Ciechanowa), Marek Sztomberski – psycholog, trener biznesu, Krzysztof Bazyl – fotograf, podróĹźnik, coach.

Czy moĹźna kochać innych, nie kochając siebie? Jakie są granice tolerancji? Dlaczego samotność jest powszechna? Kiedy przyjemność staje się cierpieniem? Na powyĹźsze pytania próbowali odpowiedzieć autorzy. Czy jest na nie jednoznaczna odpowiedĹş?

Spotkanie poprowadziła dr Teresa Kaczorowska, a muzycznie uswietnili je uczniowie PSM I st. im. Stanisława Moniuszki w Ciechanowie: Gabriel Staszewski, Zofia Wachnik, Oliwia Stępkowska, Marta Skibińska.

Foto: PCKiSz
  wstecz